Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

Acer CB271Hbmidr

Acer CB271Hbmidr

Cena produktu Acer CB271Hbmidr není známa.

 

Popis produktu Acer CB271Hbmidr: LCD Acer CB271 Monitory Acer řady CB s vysokým rozlišením nabízejí výjimečný vizuální zážitek. Disponují specifickými technologiemi, které zajišťují dokonalé pohodlí při práci. Jsou vybaveny také...  Více informací


Acer CB271Hbmidr - popis

LCD Acer CB271
Monitory Acer řady CB s vysokým rozlišením nabízejí výjimečný vizuální zážitek. Disponují specifickými technologiemi, které zajišťují dokonalé pohodlí při práci. Jsou vybaveny také technologií Acer EcoDisplay, která šetří energii a náklady.

Úžasné detaily
Tyto monitory s vysokým full HD rozlišením ohromí kvalitou obrazu i ostrými detaily. Disponují šestiosým nastavením barev. Nabízejí proto obraz věrný realitě. Díky tomu uvidíte svou práci v novém světle a vše zvládnete mnohem rychleji.
Obraz bez poskvrnky
Panel díky velmi svižné obnovovací frekvenci na úrovni 1 milisekundy eliminuje blikání obrazu a zajišťuje jeho rychlejší vykreslování. Technologie Acer ComfyView navíc redukuje výskyt odlesků a přináší tak úlevu unaveným očím.
Vylepšené možnosti využití
Monitory řady CB jsou vybaveny automatickou korekcí jasu a multifunkčním stojanem ErgoStand umožňujícím upravit sledovací úhel podle potřeby. Obrazovku je možné naklánět v rozsahu od -5° do 35°, panel nabízí nastavitelnou výšku 150 mm a funkci pivot.

Šetrné k životnímu prostředí
Panel splňuje požadavky směrnice RoHS a neobsahuje rtuť. Navíc umožňuje výrazné úspory díky pokročilým technologiím Acer EcoDisplay a bílému podsvícení LED. Monitor splňuje několik mezinárodních standardů pro ekologicky šetrnější technologie, včetně certifikací ENERGY STAR 6.0 a EPEAT 2.

Klíčové vlastnosti
Moderní LCD monitor s LED podsvícením a úhlopříčkou 27". Nabízí vysoké full HD rozlišení 1920 x 1080 pixelů s odezvou 1 ms. K příkladným hodnotám patří kontrast 100M: 1 a jas 300 cd/m2. Poměr stran činí 16:9. Panel byl vyroben s technologií TN. Umožňuje naklánění v rozsahu -5° až 35°. Nabízí funkci pivot, nastavitelná výška panelu (150 mm). Součástí modelu jsou reproduktory. Rozhraní: DVI, HDMI, VGA
 

Úhlopříčka displeje ["]:

27

Nativní rozlišení:

1920 x 1080 (Full HD)

Kontrast [:1]:

100 000 000

Doba odezvy [ms]:

1

Jas [cd/m2]:

300

Frekvence [Hz]:

60

Poměr stran:

16:9

Barva:

černá

Výrobce Acer
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1920x1080
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
27 "
LED podstvícení Ano
Typ displeje TN
Odezva
Informace o parametru Odezva
1 ms
Pivot
Informace o parametru Pivot
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Reproduktory
Informace o parametru Reproduktory
Ano
DVI
Informace o parametru DVI
Ano
VGA
Informace o parametru VGA
Ano
Jas
Informace o parametru Jas
300 cd/m²

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Acer CB271Hbmidr užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.