HLEDEJCENY.cz

Acer Gaming XR342CK - porovnání cen

Acer Gaming XR342CK

Získejte náskok před ostatními hráči a objevte perfektní splynutí grafické karty a herního monitoru vybaveného technologií FreeSync. Co přesně získáte, se dozvíte ZDE

Herní monitor Acer Gaming XR342CK
Zlepšete svůj pohled na svět s novým, dynamickým a hlavně luxusně zakřiveným monitorem Acer, který dokáže naplnit vaše představy o sledování. Sledujte filmy, videa, hrajte oblíbené hry a užijte si dokonalý obraz s vysokým rozlišením, na obrazovce s poměrem 21:9 a pohodlným sledováním. Technologie, které chrání váš zrak, nebo vylepšují obraz, dělají z tohoto monitoru nepostradatelnou věcičku k vašemu počítači. Vychutnat si samozřejmě můžete také hry z herních konzolí. Navíc se monitor může pyšnit také dokonalým moderním vzhledem a tenkým designem. Při hraní her si také můžete vychutnat dokonalý zvuk se dvěma stero reproduktory o síle 7 W (na jeden reproduktor) a s technologií vylepšení zvuku DTS® Sound.

Dokonalý obraz
Monitor Acer poskytuje obraz s jasem 300 cd/m2 s nádhernou obrazovkou a úchvatným rozlišením UW-QHD 3440 x 1440 bodů. Vyberte si rychlý panel IPS s vysokými pozorovacími úhly, který bude vyhovovat vašim potřebám. Skvělá odezva 4 ms snižuje výskyt zdvojeného obrazu a posouvá akční zábavu na vysokou úroveň. Díky zakřivení se obraz sleduje více než pohodlně. Technologie pro vylepšení obrazu, jako je například ColorPlus, nabízí až 100% pokrytí barevným RGB s šestiosým nastavením barev. Díky tomu získáte dokonalý obraz po všech stránkách.

Ochrana zraku především
Nejnovější monitoru všech značek se můžou pyšnit inovativními technologiemi pro ochranu zraku při dlouhém sledování bez únavy očí. Jinak tomu není ani u tohoto modelu. Najdete zde například Adaptive-Sync, které zajistí, že obraz se neseká a netrhá při rychlých akcích. Technologie EyeProtect’s Flicker-less a Blue-light Filtering pak ochrání zrak a snižují únavu.

LED podsvícení
Monitor dosahuje skvělých obrazových výsledků díky technologii podsvícení LED. Technologie LED představuje výhody v podobě lepších výkonových parametrů. Monitor tak dosahuje vyššího dynamického kontrastu a lepšího podání barev. Vyžití technologie LED má také velmi příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a tím pádem i menší dopad na znečistění životního prostředí. S IPS panelem je pak obraz možné sledovat i z vysokých pozorovacích úhlů bez zkreslení barev.

Klíčové vlastnosti
Skvělý herní monitor Acer Gaming XR342CK nabízí velikost obrazovky 34" s rozlišením 3440 x 1440 bodů, poměrem stran 21:9, nádherným jasem 300 cd/m2, rychlou dobou odezvy 4 ms a maximálním dynamickým kontrastem až 100 000 000:1. Pro připojení k počítači nabízí standardní vstup VGA, USB, ale také jistě oceníte port HDMI a DisplayPort vstup i výstup. Monitor má také vestavěné stero reproduktory 7 W.
Rozměry monitoru se stojanem jsou 368 x 816 x 125 mm a hmotnost 9,7 kg. Tento model je možné zavěsit na zeď po dokoupení kompatibilního VESA držáku.

Úhlopříčka displeje ["]:

34

Nativní rozlišení:

3440 x 1440 (UW-QHD)

Kontrast [:1]:

100 000 000

Doba odezvy [ms]:

5

Jas [cd/m2]:

300

Frekvence [Hz]:

75

Poměr stran:

21:9

Výstupní výkon reproduktorů [W]:

14

Barva:

černá

Herní:

Ano

Prohnutá obrazovka:

Ano

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2020 HLEDEJCENY.cz