Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

Acer H236HLbmjd

Acer H236HLbmjd

Cena produktu Acer H236HLbmjd není známa.

 

Popis produktu Acer H236HLbmjd: * Acer H236HLbmjd Užijte si každodenní práci a zábavu na monitoru Acer H236HLbmjd. Jedná se o LCD monitor s IPS maticí je zárukou perfektně ostrého a věrného obrazu. Vychutnejte si reálné barvy a ...  Více informací


Acer H236HLbmjd - popis

* Acer H236HLbmjd Užijte si každodenní práci a zábavu na monitoru Acer H236HLbmjd. Jedná se o LCD monitor s IPS maticí je zárukou perfektně ostrého a věrného obrazu. Vychutnejte si reálné barvy a velkolepý obraz s každým členem v místnosti při sledování oblíbených filmů, obrázků či fotografií. Monitor je ideální pro grafiky nebo uživatele zabývající se fotografickým designem nebo web designem. Prostorově úsporný design Monitor této série šetří Vaše místo a poskytne Vám určitou eleganci. Díky vysokému rozlišení, krátké době odezvy a vynikajícímu kontrastu získáte maximální potěšení. Monitor s širokoúhlými stranami je ideální také pro sledování filmů a HDTV obrazu. Bohaté barvy, vyjímečný design. IPS technologie oživí barvy. Získáte konzistentní obraz a věrné podání barev v jakékoliv části místnosti. IPS obrazovka rovněž poskytuje široké pozorovací úhly. Moderní design displeje poskytne maximální možnosti pro prohlížení a vnese do Vašeho pokoje styl. Klíčové vlastnosti Acer H236HLbmjd je 23" (58cm) širokoúhlý monitor s poměrem stran 16:9, Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů, dobou odezvy 6 ms a vysokým dynamickým kontrastem 100M:1. Pro připojení k počítači nabízí vstupy VGA, DVI a HDMI.

Výrobce Acer
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1920x1080
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
23 "
Odezva
Informace o parametru Odezva
6 ms
Širokoúhlý
Informace o parametru Širokoúhlý
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Acer H236HLbmjd užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.