HLEDEJCENY.cz

Acer K272HULD - porovnání cen

Acer K272HULD

Monitor Acer K272HULD
Dokonalý obraz s vysokým rozlišením QHD  2560 x 1440 a perfektní výkon za každé situace přináší nový monitor Acer. Nejen, že má IPS panel, který je tím nejlepším na dnešním trhu, ale nabízí také ochranu zraku s redukcí modrého světla a perfektní vylepšení obrazu pomocí nejmodernějších technologií. Vychutnejte si tak oblíbené filmy, zahrajte si hry, nebo jen pracujte a to i se zvukem ze dvou stereo reproduktorů.

Zářivá kvalita obrazu
Špičkovou kvalitu obrazu nabízí vysoké rozlišení QHD 2560 x 1440. Díky takovému rozlišení je obraz plný detailů a s IPS panelem plným živých barev naprosto dokonalý. Monitor nabízí technologii Acer Adaptive Contrast Management, která slouží k řízení kontrastu a tak může poskytnout krásné a živé barvy pro ještě lepší obraz. S ComfyView se pak nemusíte bát únavy očí, protože tato technologie potlačuje odrazy světla od plochy monitoru.

Dokonalý zvuk
Při sledování filmů, nebo hraní her si můžete vychutnat dokonalý zvuk a to i z monitoru. S vestavěnými reproduktory si můžete užít dokonalé zážitky, ať už děláte cokoliv.

Inovativní design
Monitor nabízí nejen dokonalý obraz, ale také inovativní a moderní design. Ergonomický stojan si můžete přizpůsobit jak potřebujete, lze jej naklápět od -5° až do 25° a tak si monitor přizpůsobíte pro pohodlné sledování.

Šetrné k životnímu prostředí
Monitory této rady podporují bez rtuťové podsvícení s bílými LED světly a tak mohou splnit požadavky normy  ENERGY STAR® 6.0. Díky tomu jsou bezpečné jak pro životní prostředí, tak hlavně pro vás a vaši rodinu. Celý monitor je pak vyroben z recyklovaných materiálů.

Klíčové vlastnosti
27“ LED monitor s QHD rozlišením 2560 x 1440 podporuje technologii IPS s LED podsvícením pro špičkové zobrazení barev z jakéhokoliv pozorovacího úhlu. Poměr stran monitoru je 16:9, doba odezvy 6 ms a nabídne 1,07 miliardu barev. Monitor nabízí inovativní technologie pro obraz a ochrání i životní prostředí. Najdete konektory HDMI, DisplayPort a DVI a také vestavěné reproduktory. 

Úhlopříčka displeje ["]:

27

Nativní rozlišení:

2560 x 1440 (QHD)

Kontrast [:1]:

100 000 000

Doba odezvy [ms]:

4

Jas [cd/m2]:

350

Frekvence [Hz]:

60

Poměr stran:

16:9

Výstupní výkon reproduktorů [W]:

4

Barva:

černá

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2020 HLEDEJCENY.cz