HLEDEJCENY.cz

Acer V246HQLAbd - porovnání cen

Acer V246HQLAbd

23.6"

úhlopříčka

1920 x 1080 (FullHD)

rozlišení

6 ms

odezva displeje

100 000 000:1

kontrast displeje

250 cd/m2

Jas displeje

567 x 421 x 207 mm

rozměry monitoru (Š×V×H)


23.6" Acer V246HQLAbd

Díky technologii Acer eColor pro úžasné zobrazení a inovativní technologii Acer ComfyView, která redukuje prudké světlo, zajišťují monitory řady V6 nejpohodlnější sledování. Tyto odolné monitory disponují také širokou nabídkou portů, takže můžete
připojit různé typy zařízení a dělat více věcí najednou. Navíc využívají ekologické funkce, které šetří energii a peníze.

Zaměřené na přizpůsobivost
Monitory řady V6 vám díky obrazovce, kterou lze rychle a plynule otáčet, umožňují najít úhel pro práci, který vám bude nejvíce vyhovovat. Stojan nabízí praktickou magnetickou oblast, kam můžete
přichytit sponky na papír a udržet si pořádek na stole. Monitory je možné připevnit také na zeď pro lepší výhled a více prostoru.

Jasné a čisté
Soustřeďte se lépe na své úkoly díky skvělému kontrastu a ultrarychlé odezvě těchto monitorů s rozlišením Full HD. Řada integrovaných technologií zajišťuje konzistentní sledování v širokém rozpětí úhlů, díky rychlejší odezvě omezuje únavu očí, poskytuje realističtější barvy a také stabilní zobrazení i tehdy, pokud se někdo dotkne monitoru.

Skvělá konektivita
Spolupráce s ostatními je rychlejší a produktivnější, když máte k dispozici dostatek portů. Monitory řady V6 vám umožňují připojení k široké řadě zařízení, jako jsou notebooky a tablety, díky portům DisplayPort™, VGA, DVI a HDMI®.

Zaměřené na ekologii
Monitory řady V6 splňují požadavky směrnice RoHS a neobsahují rtuť. Navíc umožňují výrazné úspory díky pokročilým technologiím Acer EcoDisplay a bílému podsvícení LED. Více než 10 % materiálů použitých při výrobě těchto monitorů tvoří recyklované umělé hmoty, což ještě více snižuje negativní dopad na životní prostředí.

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2020 HLEDEJCENY.cz