Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

Akasa AKASA - HDMI na HDMI kabel - otočná hlavice - 2 m

Akasa AKASA - HDMI na HDMI kabel - otočná hlavice - 2 m

Cena produktu Akasa AKASA - HDMI na HDMI kabel - otočná hlav... není známa.

 

Popis produktu Akasa AKASA - HDMI na HDMI kabel - otočná hlavice - 2 m: Akasa Premium Swivel Head HDMI s ethernetem Pozlacený a velmi kvalitní HDMI propojovací kabel pro přenos obrazu i zvuku. Maximální možné rozlišení, které může přenést je 4096 x 2160. Výhodou ka...  Více informací


Akasa AKASA - HDMI na HDMI kabel - otočná hlavice - 2 m - popis

Akasa Premium Swivel Head HDMI s ethernetem

Pozlacený a velmi kvalitní HDMI propojovací kabel pro přenos obrazu i zvuku. Maximální možné rozlišení, které může přenést je 4096 x 2160. Výhodou kabelu je podpora přenosu 3D obrazu. Je tedy ideální pro propojení zařízení Blu-Ray přehrávače, receiveru s dekodérem pro HD zvuk, satelitní HD televize, digitální kabelové televize nebo DVD přehrávače s televizí s rozlišením FullHD a vyšším. Podporuje také přenos ethernetu s maximální rychlostí přenosu 100 Mb/s a přenos obousměrného zvuku. Konektory se dají polohovat a jsou pozlaceny 24karátovým zlatem zajištující optimálního připojení a maximální přenos signálu.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Konektor 1: HDMI (M)
Konektor 2: HDMI (M)
Barva: černá

Výrobce Akasa

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Akasa AKASA - HDMI na HDMI kabel - otočná hlavice - 2 m užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.