HLEDEJCENY.cz

ASUS MG24UQ - porovnání cen

ASUS MG24UQ

Získejte náskok před ostatními hráči a objevte perfektní splynutí grafické karty a herního monitoru vybaveného technologií FreeSync. Co přesně získáte, se dozvíte ZDE

Herní monitor ASUS MG24UQ
ASUS MG24UQ je 23,6“ výkonný herní monitor s rozlišením 4K UHD (3 840 x 2 160), s podporou technologie IPS a s dobou odezvy 4 ms.To vše pro dokonalé podání obrazu bez rozmazání a trhání. Díky dokonale ostrému, detailnímu a plynulému obrazu budete doslova vtaženi do herního světa plného akce, zábavy a dobrodružství. Kromě dokonalého zobrazení obrazu vám monitor nabídne technologie Ultra-Low Blue Light, Flicker Free, GamePlus a GameVisual od společnosti ASUS. Tyto technologie jsou zárukou pohodlného dlouhodobého hraní. Komfort při hraní také podporuje ergonomicky tvarovaný stojan monitoru. Vychutnejte si dokonalý obraz a komfort s tímto herním monitorem od společnosti ASUS.

23,6“ 4K UHD monitor
Vychutnejte si hraní ve špičkové kvalitě obrazu 4K UHD rozlišení s hustotou pixelů 157 ppi, takže si vychutnáte úžasně fotorealistický obraz i ostrý a snadno čitelný text. Monitor MG24UQ poskytuje čtyřnásobek pixelů v porovnání s podobně velkými monitory s rozlišením Full HD, takže získáte detailnější obraz při hraní her nebo sledování filmů i více místa na ploše pro různá okna. Monitor vás jednoduše vtáhne do virtuálního světa plného dokonalých barev a detailů.

Konzistentní a přesné barvy s IPS
Displej monitoru podporuje technologii IPS s širokými pozorovacími úhly 178° minimalizující zkreslení a blednutí barev, takže dění na obrazovce budete moci jednoduše sdílet a sledovat i s dalšími osobami z jakéhokoliv úhlu a to bez zhoršené kvality či zkreslení obrazu.

Doba odezvy 4 ms
Dejte sbohem rozmazávání pohybu! Doba odezvy pixelů 4mspro vás znamená záruku plynulého přehrávání bez rozmazávání či zdvojení obrazu. Kromě skvělé doby odezvy navíc technologie Adaptive-Sync eliminuje trhání obrazu a výkyvy snímkové frekvence, takže akce s rychlým pohybem a dramatické přechody budou vykreslovány plynule bez obtěžujících efektů.Vyberte si správnou cestu k úspěchu a nedovolte, aby vás zastavil pomalý displej, protože hry dneška jsou příliš dobré na to, abyste si jich nevšímali.

Šest přednastavitelných režimů díky GameVisual
Technologie ASUS GameVisual vám poskytuje šest přednastavených režimů, které jsou navrženy pro různé herní situace. K této jedinečné funkci se dostanete pouhým stisknutím speciálního tlačítka nebo přes nabídku OSD.
Využít můžete tyto konkrétní režimy:
Střílečky z pohledu první osoby; nastavení vysokého kontrastu vylepšuje viditelnost i v tmavých scénách, abyste zřetelně viděli své nepřátele
RTS/RPG hry; vylepšuje sytost barev a ostrost kontrastu, což zajistí mnohem jasnější barvy a detailnější obraz ve strategiích nebo hrách na hrdiny
Závodní hry; výchozí nastavení pro dokonalý požitek ze závodění
Kino; vylepšuje kontrast a sytost barev pro živější a jasnější obraz, ideální pro sledování filmů
Krajina; nabízí větší rozsah jasu a zesiluje kontrast, upravuje sytost barev pro zelené a modré odstíny, takže je ideální volbou pro prohlížení fotografií a videí
sRGB; ideální nastavení pro zobrazování fotografií a grafiky online

Exkluzivní technologie ASUS GamePus
Monitor ASUS MG24UQ je vybaven exkluzivním tlačítkem GamePlus od společnosti ASUS. Toto tlačítko vám poskytne vylepšení přímo ve hrách, které si tak budete moci užívat opravdu na maximum. Překryvný zaměřovač vám dovolí zvolit ze čtyř různých zaměřovačů takový, jenž bude nejvíce vyhovovat hře, kterou právě hrajete. Využít také můžete časovač na obrazovce, který lze umístit na levou stranu monitoru, abyste měli přehled o čase, který během hraní už uplynul. Počítadlo FPS (snímky za sekundu) vás pak informuje o tom, jak plynule hra běží.

ASUS Flicker Free a Ultra-Low Blue Light
Rozlučte se s unavenýma a namáhanýma očima. Herní monitor ASUS MG24UQ využívá za tímto účelem technologie ASUS Flicker Free a Ultra-Low Blue Light. Technologie ASUS Flicker Free využívá inteligentní dynamickou úpravu podsvícení, zabraňuje velmi nízkým hodnotám jasu a eliminuje blikání. Výsledkem je pak zcela čisté zobrazení bez blikání, které uživatele při sledování nijak neruší, zvyšuje pohodlí při sledování obsahu a pomáhá předcházet únavě. Technologie ASUS Ultra-Low Blue Light pak účinně snižuje množství škodlivého modrého světla vyzařovaného obrazovkou, což také přispívá ke snížení únavy a zvýšení komfortu při hraní, ale i při práci. Obě tyto technologie vám tak přináší absolutní možné pohodlí i při delší době strávené u počítače.

Ergonomické provedení stojanu
Monitor je vybaven ergonomicky tvarovaným stojanem s možností naklopení, natočení do stran, otočení a nastavení výšky monitoru. Všechny tyto možnosti vám umožňují přizpůsobit umístění obrazovky podle vlastních preferencí a potřeb a zaručují vám komfort při práci s monitorem a působí celkově velmi pozitivně na zdravotní stav páteře.

Klíčové vlastnosti
Výkonný herní 23,6“ monitor s rozlišením 4K UHD 3 840 x 2 160, s podporou technologie IPS a s dobou odezvy 4ms. Možnost využití klávesových zkratek: volba vstupu, GamePlus, pětisměrné tlačítko pro pohyb v nabídce OSD, GameVisual. To vše pro dokonalé podání obrazu bez rozmazání a trhání. Kromě dokonalého zobrazení obrazu vám monitor nabídne technologie Ultra-Low Blue Light (se čtyřmi stupni nastavení), Flicker Free, GamePlus a GameVisual od společnosti ASUS. Tyto technologie jsou zárukou pohodlného dlouhodobého hraní. Komfort při hraní také podporuje ergonomicky tvarovaný stojan monitoru, u kterého lze nastavit výšku, naklopit, natočit a disponuje funkcí PIVOT a možností rychlého uvolnění. Monitor vám poskytuje široké možnosti připojení díky konektorům DisplayPort 1.2, HDMI 1.4 a HDMI 2.0, sluchátkový konektor 3,5mm Mini-Jack. Stereoreproduktory RMS s výkonem 2W. VESA standard 100 x 100 mm. Zámek Kensington. 

Úhlopříčka displeje ["]:

24

Nativní rozlišení:

3840 x 2160 (4K UHD)

Kontrast [:1]:

100 000 000

Doba odezvy [ms]:

4

Jas [cd/m2]:

300

Frekvence [Hz]:

60

Poměr stran:

16:9

Výstupní výkon reproduktorů [W]:

4

Spotřeba [W]:

49,3

Barva:

černá

Herní:

Ano

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2020 HLEDEJCENY.cz