BenQ PV270

Cena produktu BenQ PV270 není známa.

 

Popis produktu BenQ PV270: Monitor Benq PV270 Navržen tak, aby splňoval vysoké nároky pro profesionály, kteří potřebují ten nejlepší obraz vůbec. Monitor je oceněn certifikací Technicolor Color, což mu zajišťuje spolehlivé...  Více informací


BenQ PV270 - popis

Monitor Benq PV270
Navržen tak, aby splňoval vysoké nároky pro profesionály, kteří potřebují ten nejlepší obraz vůbec. Monitor je oceněn certifikací Technicolor Color, což mu zajišťuje spolehlivé digitální podání barev. Nekompromisní barevné provedení obrazu s výkonným nástrojem pro kalibraci vytváří z monitoru perfektní nástroj pro fotografy, do střižny, pro grafiky a další náročné profese.

Perfektní obraz
Benq vynalezl monitor s perfektními vlastnostmi. Pečlivý a plné ovladatelný přístup ke správě barev pomáhá zajistit, že barvy jsou reprodukovány jednotně v celé postprodukci. Můžete stříhat videa, využívat různé náročné efekty, přizpůsobit si korekci barev a kompozici a barvy jsou vždy v konečném výsledku vykresleny s dokonalou přesností tak, aby odpovídaly vašemu záměru.

Vysoké rozlišení s RGB
Monitor nabízí úhlopříčku 27“ a vysoké WQHD rozlišení 2560 x 1140. Díky 100% barevnému pokrytí RGB a Rec. 709, 96% DCI-P3 a Adobe RGB dokáže IPS technologie zobrazit tak dokonalé barvy, že budete žasnout. Nastavit si můžete prakticky vše od jasu, po správu barev a využít tak celkový potenciál monitoru.
Senzor podsvícení
Monitor disponuje pokročilým řízením jasu, které automaticky vyrovnává jas monitoru a to po celou dobu jeho životnosti.
14-bit 3D Look Up Table
Se 14-bitovým 3D Look Up Table (LUT), může monitor zobrazovat nejpřesnější barevné směsi. 14-bit 3D LUT zlepšuje barvy RGB s přesností, což má za následek dokonalé barvy i u šedých tónů.

GamutDuo
GamutDuo vám umožní sledovat videao současně v různých barevných prostorech bok po boku, pro větší srovnání. Nabízí tak spolehlivost a komfort při práci. Kromě toho můžete využít úpravu videaí ze dvou zdrojů zároveň.  

Technologie
Color Display Clone replikuje přesné barvy na více místech a díky vestavěnému snímači teploty barev automaticky přizpůsobí obraz dle okolního světla. Monitor podporuje obnovovací frekvenci až 72 Hz a zajišťuje tak, že filmy s rozlišením 24p jsou zobrazeny správně a to s použitím HDMI připojení. Software Develop Kit (SDK) je snadno použitelné prostředí pr kontrolu a nastavení barev a celého monitoru pro profesionální použití.

Klíčové vlastnosti
Kvalitní IPS monitor s velkou úhlopříčkou 27“ a rozlišením WQHD 2560 x 1440, nabízí jas 350 cd/m2 a také 16,7 milionu barev. Připojení zajistí HDMI, DVI, DP, miniDP konektory a také možnost připojení sluchátek. Najdete zde také USB Hub 3x a čtečku karet. Monitor má vestavěné stereo reproduktory a Pivot podstavec pro lepší nastavení. Perfektní reprodukci barev zajistí 100% RGB pokrytí.

Úhlopříčka displeje ["]:

27

Nativní rozlišení:

2560 x 1440 (QHD)

Kontrast [:1]:

1 000

Doba odezvy [ms]:

5

Rozteč bodů [mm]:

0,233

Jas [cd/m2]:

250

Frekvence [Hz]:

60

Poměr stran:

16:9

Spotřeba [W]:

73

Barva:

černá

Výrobce BenQ
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
2560x1140
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
27 "
LED podstvícení Ano
Typ displeje IPS
Spotřeba energie
Informace o parametru Spotřeba energie
73 W
USB port Ano
Odezva
Informace o parametru Odezva
5 ms
Pivot
Informace o parametru Pivot
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Reproduktory
Informace o parametru Reproduktory
Ano
DVI
Informace o parametru DVI
Ano
Jas
Informace o parametru Jas
350 cd/m²

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BenQ PV270 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.