BenQ RP653

Cena produktu BenQ RP653 není známa.

 

Popis produktu BenQ RP653: Interaktivní panel Benq RP653 FHD Touch Interaktivní panel pro učitele přináší vynikající obrazové a konektorové vlastnosti pro tvorbu prezentací, nebo interaktivní učení vašich žáků. Rozlišen...  Více informací


BenQ RP653 - popis

Interaktivní panel Benq RP653 FHD Touch

Interaktivní panel pro učitele přináší vynikající obrazové a konektorové vlastnosti pro tvorbu prezentací, nebo interaktivní učení vašich žáků. Rozlišení 65“ panelu je ve Full HD 1920 x 1080. Zapojte vaši třídu do výkladu a udělejte z učení zábavu. 20Dotykový panel má vynikající vlastnosti a nadchne prosté každého. Tenké postranní rámy umožňují sledovat plně a bez rušení celou plochu panelu. Tvrzené antireflexní sklo odolné vůči poškrábání disponuje tenkou vrstvou stříbra pro odolnost vůči bakteriím.

Dokonalost sama

Panel vám umožní zachytit a sdílet nápady za chodu. Je speciálně navržen tak, aby inspiroval. V panelu je předinstalován operační systém Android. Aplikace EZWrite vám umožní panel maximálně využít. Získáte aplikace podporující vaše učení. Můžete psát, kreslit, využít barev a zaujmout tak celou třídu. Můžete využít například funkce celé tabule, různých interaktivních aplikací, časoměřič, výsledkovou tabuli, práce v týmu, skupinové aktivity a další.

Ochrana zraku

Jelikož panel využíváte ve škole po celý den, je vybaven ochranou zraku Eye Care. Snižuje vydávané škodlivé modré světlo a blikání. Tím také zmírňuje únavu očí. Antireflexní povrch je odolný vůči odleskům a dodává perfektní čitelnost textům. S ochranou AG+ Screens, což je tenká iontová vrstva ze stříbra, kterou je panel potažen, chrání děti před zárodky bakterií při používání dotyku prsty na panelu.

Dotyková plocha

Dotykový panel umožňuje dotyk až v 20 bodech naráz. Můžete tak zapojit při prezentacích a úkolech více studentů najednou. Dotyk je příjemný, obrazovka rychle reaguje na prsty a díky stříbru je také dotyk bezpečný.

Klíčové vlastnosti

Interaktivní panel s velikostí obrazovky 65“ a Full HD rozlišením 1920 x 1080 a podporuje dotyk prsty až 20 naráz a také psaní interaktivním perem. Panel lze připojit k různým zařízením pomocí konektorů RS232, kompozitní, 3x D-Sub, 4x USB, 3x Audio, 3x HMI, MHL, Coax. Je zde předinstalován operační systém Android.

Výrobce BenQ
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1920x1080
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
65 "
Typ povrchu displeje Antireflexní
USB port Ano
Dotykové
Informace o parametru Dotykové
Ano
VGA
Informace o parametru VGA
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BenQ RP653 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.