BenQ RP703

Cena produktu BenQ RP703 není známa.

 

Popis produktu BenQ RP703: Interaktivní panel Benq RP703 Touch Interaktivní panel pro učitele přináší vynikající obrazové a konektorové vlastnosti  pro tvorbu prezentací, nebo interaktivní učení vašich žáků. Rozlišení 70“ ...  Více informací


BenQ RP703 - popis

Interaktivní panel Benq RP703 Touch
Interaktivní panel pro učitele přináší vynikající obrazové a konektorové vlastnosti  pro tvorbu prezentací, nebo interaktivní učení vašich žáků. Rozlišení 70“ panelu je ve Full HD 1920 x 1080. Zapojte vaši třídu do výkladu a udělejte z učení zábavu. 20Dotykový panel má vynikající vlastnosti a nadchne prosté každého. Tenké postranní rámy umožňují ledovat plně a bez rušení celou plochu panelu.

Dokonalost sama
Panel vám umožní zachytit a sdílet nápady za chodu. Je speciálně navržen tak, aby inspiroval. S pomocí dotykového NFC připojení jednoduše připojíte interaktivní pero a můžete začít. V panelu je předinstalován operační systém Android. Aplikace EZWrite 3.0 vám umožní panel maximálně využít. Získáte aplikace podporující vaše učení. Můžete psát, kreslit, využít barev a zaujmout tak celou třídu. Můžete využít například funkce celé tabule, různých interaktivních aplikací, časoměřič, výsledkovou tabuli, práce v týmu, skupinové aktivity a další.

NFCPen
Lehké interaktivní pero s připojením NFC je speciálně navrženo pro interaktivní panely. Vypadá a funguje jako opravdové pero a je tedy vhodné pro dlouhé psaní na tabuli. Jednoduše jej připojíte jedním dotekem v aplikaci EZWrite. NFCPen nabízí 2 pera  a4 barvy psaní: červenou, zelenou, modrou a černou. Můžete tak psát a kreslit v barvách. Pera jsou voděodolná, nepotřebují údržbu ani baterie a jsou vyrobená z dlouhoživotných materiálů. Pokud je již nepotřebujete používat prostě je přitisknete k magnetu na spodu panelu.

Ochrana zraku
Jelikož panel využíváte ve škole po celý den, je vybaven ochranou zraku Eye care solution. Snižuje vydávané škodlivé modré světlo a blikání. Tím také zmírňuje únavu očí. Antireflexní povrch je odolný vůči odleskům a dodává perfektní čitelnost textům. S ochranou  AG+ Screens, což je tenká iontová vrstva ze stříbra, kterou je panel potažen, chrání děti před zárodky bakterií při používání dotyku prsty na panelu.

Dotyková plocha
Dotykový panel umožňuje dotyk až v 20 bodech naráz. Můžete tak zapojit při prezentacích a úkolech více studentů najednou. Dotyk je příjemný, obrazovka rychle reaguje jak na pero, tak prsty a díky stříbru je také dotyk bezpečný.

Klíčové vlastnosti
Interaktivní panel s velikostí obrazovky 70“ a Full HD rozlišením 1920 x 1080 a podporuje dotyk prsty až 20 naráz a také psaní interaktivním perem. Panel lze připojit k různým zařízením pomocí konektorů USB 4x, audio, Line In, sluchátka, coax, VGA 3x, HDMI + MHL 3x, kompozitní vstup. Panel má také vestavěné 2 reproduktory o síle 10 W a je zde předinstalován operační systém Android. Připojení dvou per se čtyřmi barvami zajistí dotykové připojení NFC. 

Úhlopříčka displeje ["]:

70

Nativní rozlišení:

1920 x 1080 (Full HD)

Kontrast [:1]:

4 000

Doba odezvy [ms]:

6

Jas [cd/m2]:

350

Frekvence [Hz]:

60

Poměr stran:

16:9

Barva:

černá

Výrobce BenQ
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1920x1080
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
70 "

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BenQ RP703 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.