Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

Color Manager, Kalibrierung

Color Manager, Kalibrierung

Cena:

7 064 Kč

Koupit za 7 064 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Color Manager, Kalibrierung: Popis produktu: Wacom a barva – dokonalé spojení Jak každý umělec ví, sdílení a reprodukce barev může být frustrující. Barvy, které jste pečlivě vytvořili ve svém uměleckém díle, mohou vypadat velmi odlišně na různých monitorech, displejích nebo projektorech, na kterých vy nebo vaši kolegové nebo zákazníci zobrazují vaše dílo. Zachování správných barev od zobrazení na displeji po finální výstup, kterým mohou být fotografie, tisky nebo animace, může být ještě větší výzvou. K tomu, aby se barvy na displeji a ve finálním výstupu shodovaly a vypadaly tak, jak jste zamýšleli, potřebujete vytvořit workflow se správou barev. Naštěstí existují produkty od Wacomu, které ze správy barev odstraní záhady a složitosti. S produktem Wacom Color Manager (včetně kalibrační sondy Wacom a softwarem pro nastavení barevných profilů) můžete eliminovat neustálé zkoušení stylem pokus - omyl a vytvořit barevně bezpečné prostředí.Je to nejlepší řešení pro správu barev pro umělce, fotografy a designéry,... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Color Manager, Kalibrierung - popis

Popis produktu: Wacom a barva – dokonalé spojení Jak každý umělec ví, sdílení a reprodukce barev může být frustrující. Barvy, které jste pečlivě vytvořili ve svém uměleckém díle, mohou vypadat velmi odlišně na různých monitorech, displejích nebo projektorech, na kterých vy nebo vaši kolegové nebo zákazníci zobrazují vaše dílo. Zachování správných barev od zobrazení na displeji po finální výstup, kterým mohou být fotografie, tisky nebo animace, může být ještě větší výzvou. K tomu, aby se barvy na displeji a ve finálním výstupu shodovaly a vypadaly tak, jak jste zamýšleli, potřebujete vytvořit workflow se správou barev. Naštěstí existují produkty od Wacomu, které ze správy barev odstraní záhady a složitosti. S produktem Wacom Color Manager (včetně kalibrační sondy Wacom a softwarem pro nastavení barevných profilů) můžete eliminovat neustálé zkoušení stylem pokus - omyl a vytvořit barevně bezpečné prostředí.Je to nejlepší řešení pro správu barev pro umělce, fotografy a designéry, kteří chtějí dosáhnout barevné přesnosti na všech svých displejích. Spárujte Wacom Color Manager se Cintiq 27QHD nebo 27QHD touch pro dosažení nejlepších barevných výsledků. Tyto Cintiqy nejsou pouze neskutečně výkonnými tvůrčími nástroji, jsou také schopné vyhovět barevně nejnáročnějším prostředím a pracovním postupům. Když jsou navíc spárované s Wacom Color Managerem, mohou eliminovat potřebu speciálního referenčního monitoru pro barevné náhledy a ušetřit nejen místo na stole, ale také spoustu peněz.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Color Manager, Kalibrierung užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.

Nejlevnější Color Manager, Kalibrierung akční ceny - Levné Color Manager, Kalibrierung

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Color Manager, Kalibrierung stojí 7 064 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Color Manager, Kalibrierung najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Monitory.

Color Manager, Kalibrierung najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz