Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

Dell 210-ACDO

Dell 210-ACDO

Cena produktu Dell 210-ACDO není známa.

 

Popis produktu Dell 210-ACDO: Monitor Dell UP3214Q Hledáte nepřekonatelnou kvalitu pro Vaši kretativní práci? Pak se rozhodně podívejte na monitor Dell UltraSharp UP3214Q. Ohromující velikost, špičkový panel a revoluční rozliš...  Více informací


Dell 210-ACDO - popis

Monitor Dell UP3214Q
Hledáte nepřekonatelnou kvalitu pro Vaši kretativní práci? Pak se rozhodně podívejte na monitor Dell UltraSharp UP3214Q. Ohromující velikost, špičkový panel a revoluční rozlišení 4K UHD (Ultra High definition) je kombinace, kterou splňuje monitor Dell UP3214Q - téměř nepřekonatelný svým výkonem. Používá IGZO (Indium Gallium Zinc Oxide) panel dodávající nejlepší kombinaci - extra vysoké rozlišení, široké pozorovací úhly a nejostřejší obraz. Monitor je ideální pro animátory CGI, konstruktéry, programátory, grafiky nebo uživatele zabývající se fotografickým designem či úpravou videa.

Ultra HD rozlišení - 4x větší než Full HD
Díky velmi vysokému 4K UHD (Ultra-High Definition) rozlišení 3840 bodů na šířku a 2160 bodů na výšku získáte dokonale ostrý obraz. Monitor s tímto rozlišením poskytne vskutku exkluzivní obrazovou kvalitu a maximální ostrost obrazu. Rozsáhlý obraz Vám v kombinaci s extra 31,5" velikostí obrazovky poskytne široký rozhled.
IGZO panel
Monitor Dell UP3214Q používá špičkový IGZO (Indium Gallium Zinc Oxide) displej. Displej tvoří polovodičový materiál. Díky zvýšené elektronové mobilitě se zvyšuje hustota pixelů na obrazovce a zrychluje se doba odezvy. IGZO displeje jsou také úspornější a jemnější než většina běžných displejů.

Špičkový výkon
Technologie PremierColor Vám pomůže při práci s přesnými a stálými barvami, zatímco pomocí kalibrace na hodnoty deltaE zrychlíte nasazení. Kalibraci můžete provést pomocí software Dell UltraSharp Color. Vysokou barevnou škálu umožňuje 10bitové zpracování barev a tabulka LUT.
Flexibilita ve stylu
Monitor nabízí řadu možností konektivity, montáže či nastavení barev pomocí režimu umožňujícího úpravu parametrů nasycení, zesílení či posunu. Displej můžete umístit na stěnu, naklánět a svisle natáčet pro dosažení optimální polohy. Konektivitu zajišťuje dostatek portů DisplayPort 1.2a, mini-DisplayPort, HDMI, 4x USB 3.0 a čtečka paměťových karet.

Úspora energie
S tímto monitorem jistě přispějete k úspoře energie. Můžete využít funkci PowerNap pro zlumení jasu na minimum nebo monitor přepnout do režimu spánku. Díky ekologickému designu s použitím materiálů šetrných k životnímu prostředí se řadí do kategorie monitorů s nejnovějšími standardy na ochranu životního prostředí EPEAT Gold, TCO Certified a ENERGY STAR.
Dosáhněte úspor díky LED technologii
Monitor je vybaven LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí, jelikož má příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a životnost.

Klíčové vlastnosti
31,5" monitor Dell UltraSharp UP3214Q s IGZO displejem s antireflexním a potahovaným povrchem 3H nabízí rozlišení 3840 x 2160 bodů s poměrem stran 16:9, jasem 350 cd/m2, dobou odezvy 8 ms a vysokým dynamickým kontrastem 2 000 000:1. Příjemné jsou také pozorovací úhly 176° horizontálně a vertikálně. Konektivitu zajišťuje dostatek portů DisplayPort 1.2, mini-DisplayPort, HDMI, 4x USB 3.0 a čtečka paměťových karet.

Základní parametry
Úhlopříčka displeje ["]: 32

Nativní rozlišení: 3840 x 2160 (4K UHD)

Kontrast [:1]: 2 000 000

Doba odezvy [ms]: 8

Rozteč bodů [mm]: 0,18

Jas [cd/m2]: 350

Širokoúhlý displej: Ano

Barva: černá, stříbrná
Zobrazovací úhly
Úhel horizontálního pohledu [°]: 176

Úhel vertikálního pohledu [°]: 176
Logistické parametry
Rozměry [š x v x h mm]: 749.9 x 482.6 - 572.4 x 214

Výbava
USB hub: Ano

Pivot: Ano

Montáž na zeď: Ano

Rozměr pro VESA držák: 100 x 100

Technologie
Typ displeje: IGZO

LED podsvícení: Ano

Vstupy / Výstupy
DisplayPort: Ano

HDMI vstup: Ano

Počet HDMI: 1

Výrobce Dell
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
3840x2160
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
31.5 "
USB port Ano
Odezva
Informace o parametru Odezva
8 ms
Pivot
Informace o parametru Pivot
Ano
Širokoúhlý
Informace o parametru Širokoúhlý
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Jas
Informace o parametru Jas
350 cd/m²

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dell 210-ACDO užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.