HLEDEJCENY.cz

Dell C7016H - porovnání cen

Dell C7016H

Společnost DELL
Společnost DELL je prověřená společnost, které zákazníci důvěřují a věří v její technologická řešení, díky nimž toho více udělají i dosáhnou. Nezáleží přitom na tom, kde se právě vyskytují, zda doma, v práci, ve škole nebo kdekoli jinde. Poznávejte a získávejte se značkou Dell.

Ohromující monitor Dell C7016H
Monitor Dell C7016H je 70" monitor vhodný pro podnikatelské využití do konferenčních místností. Jedná se o spolehlivý monitor, který se snadno spravuje a který povýší vaši kancelářskou spolupráci na úplně novou úroveň. Pořádejte přehledné videokonference nebo prezentujte svou práci většímu počtu lidí - s monitorem Dell nic nebude problém.

Full HD rozlišení
Monitor disponuje rozlišením Full HD 1920 x 1080. Vychutnejte si výsledky své práci na obrazovce s jasným obrazem, sytými barvami s ostrým textem a detaily. Navíc monitor podporuje široké pozorovací úhly, takže jsou všechny barvy konzistentní a jasné například i pro pozorovatele sedící v zadní části zasedací místnosti.
Přizpůsobte si monitor dle sebe
Monitor i přes svou velikost umožňuje pohodlné polohování díky praktickému držáku na stěnu. Vše je rychlé, snadno ovladatelné a bezproblémové. Kromě možnosti polohování také jistě oceníte možnost rozšíření monitoru o další různá zařízení díky konektorům VGA, HDMI, DP a USB portům. Prezentace a meetingy se tak pro vás s tímto monitorem stanou hračkou.

Přátelský k životnímu prostředí
Monitor je velmi energeticky úsporný výrobek s certifikací ENERGY STAR, registrací EPEAT Gold a certifikací TCO Certified Displays.
Klíčové vlastnosti
70“ monitor Dell s Full HD rozlišením 1920 x 1080 s využitím zobrazení širokých zorných úhlů 176°/176°. Monitor je vhodný pro podnikatelské využití například do konferenčních místností. Monitor lze polohovat díky praktickému držáku na stěně. Poměr stran monitoru 16:9. Doba odezvy monitoru 6 ms GTG. Konektivita: VGA, 2x HDMI, Display Port 1.2, 3x USB 2.0 a audio vstup/výstup. VESA standard 400 x 400. 

Úhlopříčka displeje ["]:

70

Nativní rozlišení:

1920 x 1080 (Full HD)

Kontrast [:1]:

4 000

Doba odezvy [ms]:

6

Rozteč bodů [mm]:

0,802

Jas [cd/m2]:

400

Frekvence [Hz]:

60

Poměr stran:

16:9

Spotřeba [W]:

220

Barva:

černá

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2020 HLEDEJCENY.cz