Dell P2317H

Cena produktu Dell P2317H není známa.

 

Popis produktu Dell P2317H: Monitor Dell P2317H Monitor Dell P2317H je 23“ monitor ideální pro profesionální využívání v pracovním prostředí, kde je zapotřebí ostrý a maximálně ostrý obraz, flexibilita, výkon a zároveň co n...  Více informací


Dell P2317H - popis

Monitor Dell P2317H
Monitor Dell P2317H je 23“ monitor ideální pro profesionální využívání v pracovním prostředí, kde je zapotřebí ostrý a maximálně ostrý obraz, flexibilita, výkon a zároveň co nejmenší ergonomické zatížení uživatele. A přesně tyto požadavky skvěle splňuje tento monitor. Monitor lze snadno nastavit přesně podle potřeb každého uživatele, zobrazený obraz je vždy ostrý a detailní a navíc technologie snižující blikání a modré světlo zaručují sníženou únavu i při dlouhodobé práci s tímto monitorem. S tímto monitorem se ponoříte do skvělých obrazových, ale i zvukových prožitků a budete moci pracovat produktivně a pohodlně.

Skvělé rozlišení a špičkový obraz
Špičkovou kvalitu obrazu nabízí rozlišení monitoru Full HD 1920 x 1080, díky kterému máte vždy zajištěn jasný a ostrý obraz plný detailů a realistických barev. Monitor displeje má odolný antireflexní povrch s tvrdostí 3H a podporuje zobrazení širokých zorných úhlů pro vynikající zobrazení konzistentních barev za všech okolností.
Přizpůsobte si monitor dle sebe
Monitor umožňuje pohodlné nastavení výšky, náklonu, vodorovného a svislého natočení, díky čemuž můžete nalézt ideální pozorovací úhel, který vám zaručí pohodlí i při dlouhodobé práci na počítači.

Široké možnosti využití díky řadě konektorů
Monitor disponuje vestavěným USB 3.0 rozbočovačem s jedním USB portem typu 3.0 pro připojení PC a dalšími USB porty typu 2.0 a 3.0 pro připojení různých periferních zařízení.
Připraveni na další multitasking budete také díky HDMI nebo VGA. K dispozici je také DisplayPort. DisplayPort je rozhraní pro digitální propojení počítače a monitoru bez jakéhokoli převodu. Je výkonnější než standard DVI a plně podporuje kabely o délce až 15 metrů a přenos dat rychlostí 10,8 Gb/s. Zásluhou vysokého výkonu s nulovým zpožděním získáte nejrychlejší zpracování obrazu a obnovovací frekvence.
Přátelský k životnímu prostředí
Monitor je velmi energeticky úsporný výrobek s certifikací ENERGY STAR, registrací EPEAT Gold a certifikací TCO Certified Displays.

Klíčové vlastnosti:
23“ LED monitor s širokou flexibilitou nastavení (výška, naklopení, svislé otočení a vodorovné) a s dokonale ostrým obrazem díky rozlišení Full HD 1920 x 1080 při 60 Hz s využitím zobrazení širokých zorných úhlů 178/178. Monitor displeje má antireflexní povrch s tvrdostí 3H. Doba odezvy monitoru je 6 ms. Konektory: 1x HDMI v1.4, 1x VGA, 1x DisplayPort, 3x USB 3.0 a 2x USB 2.0. Slot pro bezpečnostní zámek a slot pro zámek stojanu proti krádeži. Funkce Dell ComfortView pro snížení vyzařování modrého světla. Funkce PowerNap. Ekologicky šetrný: Energy Star, EPEAT Gold, TCO Certified Displays a splňuje směrnici RoHS.

Úhlopříčka displeje ["]:

23

Nativní rozlišení:

1920 x 1080 (Full HD)

Kontrast [:1]:

4 000 000

Doba odezvy [ms]:

6

Rozteč bodů [mm]:

0,265

Jas [cd/m2]:

250

Frekvence [Hz]:

60

Poměr stran:

16:9

Spotřeba [W]:

18

Barva:

bílá

Výrobce Dell
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1920x1080
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
23 "
DisplayPort Ano
USB port Ano
Spotřeba energie
Informace o parametru Spotřeba energie
18 W
Odezva
Informace o parametru Odezva
6 ms
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
DVI
Informace o parametru DVI
Ano
VGA
Informace o parametru VGA
Ano
Typ povrchu displeje Antireflexní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dell P2317H užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.