HLEDEJCENY.cz

Dell U2417HWi - porovnání cen

Dell  U2417HWi

Monitor Dell U2417HWi
První monitor na světě s bezdrátovým displejem a s možností připojení až ke dvěma mobilním zařízením, disponuje velikostí úhlopříčky 24" a FullHD rozlišením obrazu 1920 x 1080. Spolupracujte na nové úrovni. Inovativní monitor nejen, že nadchne každého uživatel, ale díky svým vlastnostem jej i inspiruje.  Panel monitoru je IPS a slibuje tak perfektní podání barev a vysoké pozorovací úhly 178°. Každodenní úkoly se s tímto elegantním monitorem se stanou hračkou.

Design
Monitor má moderní tenký design s hladkými křivkami a tenkým rámečkem kolem displeje. Praktický podstavec dovolí monitor naklánět a přizpůsobit tak dokonalému zážitku ze sledování.  

Bezdrátový monitor
Díky své technologii monitor možnost bezdrátového připojení a dokonce i možnost editace obsahu až ze dvou různých mobilních zařízení. S monitorem vás vaše práce bude maximálně bavit. Jednoduše můžete připojit notebook s Windows, smartphon s Androidem a to bez jakýchkoliv kabelů, jen pomocí Wi-Fi. Můžete tak spravovat až 2 obrazy s jednou klávesnicí a myší.

IPS panel
IPS panel je schopen zobrazit perfektní ostrý obraz a reálné barvy, které vypadají jako živé. Jako bonus má také vysoké pozorovací úhly 178°, můžete tak sledovat obraz i ze strany monitoru, aniž by došlo k velké ztrátě kvality obrazu. Monitor je vhodný pro profesionály, kteří sledují obraz celý den.
Vstup HDMI pro rychlé digitální připojení
High Definition Multimedia Interface neboli HDMI je globální standard pro digitální přenos obrazu ve vysokém rozlišení a vícekanálového zvuku. Toto univerzální řešení s jedním kabelem umožňuje snadné připojení vašeho displeje k zařízením, jako jsou například počítače, notebooky, herní konzole a přehrávače médií.

USB Hub
Pokud potřebujete k monitoru připojit více USB zařízení najednou, je zde integrovaný USB Hub. Ten disponuje čtyřmi vstupy USB 3.0.
Klíčové vlastnosti
Luxusní monitor s 24" obrazovkou a s FullHD rozlišením 1920 x 1080 a širokými pozorovacími úhly 178°. IPS panel dokáže zobrazit perfektní barvy a ostrý obraz. Monitor lze propojit bezdrátově pomocí  Dual Screencast s WiFi Direct s mobilními zařízeními a vše spravovat jen z jednoho. Připojení k dalším zařízením zajistí konektory HDMI a 5x USB.

Úhlopříčka displeje ["]:

24

Nativní rozlišení:

1920 x 1080 (Full HD)

Kontrast [:1]:

2 000 000

Doba odezvy [ms]:

8

Rozteč bodů [mm]:

0,275

Jas [cd/m2]:

250

Frekvence [Hz]:

60

Poměr stran:

16:9

Spotřeba [W]:

25

Barva:

černá

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2020 HLEDEJCENY.cz