Dell U2717D

Cena produktu Dell U2717D není známa.

 

Popis produktu Dell U2717D: Monitor Dell UltraSharp 27 U2717D Monitor Dell UltraSharp je 27“ LCD monitor s rozlišením QHD s obrazem až k okrajům, takže při použití více monitorů máte zaručeno téměř nepřerušované zobrazení s...  Více informací


Dell U2717D - popis

Monitor Dell UltraSharp 27 U2717D
Monitor Dell UltraSharp je 27“ LCD monitor s rozlišením QHD s obrazem až k okrajům, takže při použití více monitorů máte zaručeno téměř nepřerušované zobrazení s výjimečnou pestrostí barev. Díky technologii IPS si navíc špičkový obraz vychutnáte z jakéhokoliv úhlu pohledu. Kromě špičkového obrazu si vás monitor také získá svým flexibilním stojanem, díky kterému můžete pracovat opravdu efektivně a navíc pohodlně. Aby byl váš výkon a pohodlí podpořeno na maximum nabídne vám monitor také USB 3.0 rozbočovač a HDMI vstup s podporou MHL.

QHD rozlišení
Špičkovou kvalitu obrazu plnou detailů a jasných barev vám nabídne rozlišení QHD 2560 x 1440. Díky tomuto rozlišení zajišťujícímu ostrý detail a vysoký jas vzniká neuvěřitelný kontrast a opravdu věrné, realistické barvy, které dodají obrazu na opravdovosti.

Technologie IPS
Potřebujete prezentovat ukázku své práce širšímu okolí? S ostrým rozlišením QHD a technologii IPS, to nebude problém. Díky této technologii si užijete konzistentní barvy z každého směru díky výjimečně širokým pozorovacím úhlům 178°/178°. Díky skvělým pozorovacím vlastnostem vám tak při žádné prezentaci neunikne už ani detail.
Dokonale flexibilní stojan
Monitor Dell UltraSharp 27 U2717D je vybaven flexibilním plně nastavitelným stojanem, takže si můžete monitor nastavit přesně podle svých potřeb. Tento stojan umožní monitor jednoduše otáčet, naklánět, natáčet nebo posouvat nahoru a dolů, takže si můžete zvolit ten nejvhodnější úhel pro maximální pohodlí. Jistě také uvítáte integrovaný systém pro správu kabelů, které vám pomohou udržet na pracovišti pořádek.

Vstup HDMI s podporou MHL 
High Definition Multimedia Interface neboli HDMI je globální standard pro digitální přenos obrazu ve vysokém rozlišení a vícekanálového zvuku. Toto univerzální řešení s jedním kabelem umožňuje snadné připojení vašeho displeje k zařízením, jako jsou například počítače, notebooky, herní konzole a přehrávače médií.
USB 3.0 rozbočovač
USB 3.0 disponuje více než 10× větší rychlostí a lepší správou napájení než USB 2.0. Tato nová technologie má 9 vodičů namísto původních 4, přesto zpětně podporuje USB 2.0 a slibuje možnou nižší spotřebu energie. Díky tomu je možné používat libovolnou kombinaci zařízení a portů USB 2.0 a USB 3.0. Konkrétně monitor obsahuje 4x USB porty.

Klíčové vlastnosti
27“ antireflexní monitor s tvrdostí 3H s QHD rozlišením 2 560 x 1 440 při frekvenci 60 Hz. Podpora technologie IPS. Doba odezvy monitoru 6 ms v rychlém režimu, 8 ms v normálním režimu. Barevná škála 99% pokrytí prostoru sRGB (DeltaE < 2). Flexibilní výškově nastavitelný stojan s možností naklánění a otáčení ve směru nebo proti směru hodinových ručiček. Integrovaná správa kabelů. Konektivita monitoru: konektor DP (vstup/výstup), mDP, HDMI/MHL a vysokorychlostní rozbočovač USB 3.0 (s 1 portem USB typu upstream a 4 porty USB typu downstream). Regulační normy Energy Star 6, EPEAT Gold, TCO Certified Displays a splňuje směrnici RoHS.

Úhlopříčka displeje ["]:

27

Nativní rozlišení:

2560 x 1440 (QHD)

Kontrast [:1]:

1 000

Doba odezvy [ms]:

6

Rozteč bodů [mm]:

0,233

Jas [cd/m2]:

350

Frekvence [Hz]:

60

Poměr stran:

16:9

Spotřeba [W]:

26

Barva:

černá

Výrobce Dell
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
2560x1440
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
27 "
Typ povrchu displeje Antireflexní
Typ displeje IPS
USB port Ano
Spotřeba energie
Informace o parametru Spotřeba energie
26 W
Odezva
Informace o parametru Odezva
6 ms
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dell U2717D užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.