Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

Hannspree HS246HFB

Hannspree HS246HFB

Cena produktu Hannspree HS246HFB není známa.

 

Popis produktu Hannspree HS246HFB: Extrémě široký pozorovací úhel HS246HFB je vybaven HS-IPS panelem s poměrem stran 16:9 a LED podsvícený panel s 178 ° ultra širokým pozorovacím úhlem, který minimalizuje barevnou změnu jak z hori...  Více informací


Hannspree HS246HFB - popis

Extrémě široký pozorovací úhel HS246HFB je vybaven HS-IPS panelem s poměrem stran 16:9 a LED podsvícený panel s 178 ° ultra širokým pozorovacím úhlem, který minimalizuje barevnou změnu jak z horizontálního, tak vertikálního pohledu, aby zajistily kvalití obraz téměř z jakéhokoli směru. Poskytuje mnohem vylepšenou přesnost barev a zvýšenou energetickou účinnost. Bezrámečkový design Model HS246HFB je vybaven rámem bez okrajů s 178 ° ultra-širokým pozorovacím úhlem a HS-IPS technologií. HANNspree HS246HFB je vybaven extrémně tenkými profily o rozměrech pouhých 15 mm v nejtenčím bodě. Navíc má rámeček bez okrajů s tloušťkou pouzdra pouhých 1,3 mm. Vestavěné reproduktory Zařízení HP225PJB je vybaveno dvěma vysoce kvalitními reproduktory. Pro filmy, hudbu, hry a další si můžete vychutnat kvalitní zvuk bez potíží s připojením externích reproduktorů. Konektivita Zařízení HS246HFB disponuje řadou možností připojení, které zahrnují konektor HDMI a VGA pro přenos obrazu v kvalitě Full HD 1080p.

Výrobce Hannspree

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hannspree HS246HFB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.