Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

Iiyama ProLite B2480HS-W1

Iiyama ProLite B2480HS-W1

Cena produktu Iiyama ProLite B2480HS-W1 není známa.

 

Popis produktu Iiyama ProLite B2480HS-W1: Získejte precizní monitor iiyama B2480HS-W1 Širokoúhlý monitor iiyama B2480HS-W1 je zárukou přirozenosti, neuvěřitelně bohatých detailů černé a japonské spolehlivosti. Atraktivní design v elegantn...  Více informací


Iiyama ProLite B2480HS-W1 - popis

Získejte precizní monitor iiyama B2480HS-W1 Širokoúhlý monitor iiyama B2480HS-W1 je zárukou přirozenosti, neuvěřitelně bohatých detailů černé a japonské spolehlivosti. Atraktivní design v elegantním bílém provedení činí tento monitor naprosto výjimečným. Čím se vyznačují monitory iiyama? Iiyama není v našich končinách příliš známou značkou, ovšem rozhodně stojí za krátké představení. Jedná se o japonského výrobce kvalitních monitorů, které se oproti konkurenci vyznačují vysokou výdrží, odolností a stálostí zobrazovaných barev. Monitory iiyama jsou bezporuchové, chlubí se vysokou životností a svému majiteli dopřejí každodenní zážitek z promítání velmi pěkného obrazu po celou dobu své životnosti. Svoboda při naklápění monitoru Ergonomický podstavec typu pivot nabízí nastavitelnou výšku, naklápění a dokonce otočení monitoru z horizontální polohy na vertikální. Dosáhněte úspor díky LED technologii Monitor je vybaven LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí, jelikož má příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a životnost. Klíčové vlastnosti 23,6" monitor iiyama B2480HS-W1 nabízí Full HD rozlišení 1920 x 1080 s poměrem stran 16:9, jasem 300 cd/m2, výbornou dobou odezvy 2 ms a vysokým dynamickým kontrastem 5 000 000:1 ACR. Příjemné jsou také pozorovací úhly 170° horizontálně a 160° vertikálně. Pro připojení k počítači nabízí vstupy HDMI a DVI-D. Základní ozvučení nabízí dvojice 2W reproduktorů.

Výrobce Iiyama
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
23.6 "
HDMI
Informace o parametru HDMI
HDMI
Odezva
Informace o parametru Odezva
2 ms

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Iiyama ProLite B2480HS-W1 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.