Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

iiyama ProLite TF5537MSC-W2AG Touch

iiyama ProLite TF5537MSC-W2AG Touch

Cena produktu iiyama ProLite TF5537MSC-W2AG Touch není známa.

 

Popis produktu iiyama ProLite TF5537MSC-W2AG Touch: Displej s rozlišením Full HD z řady 37MSC je vynikající pro používání na veřejných místech. Dává důraz na výjimečný barevný rozsah a široké pozorovací úhly, aby přitáhl pozornost na zobrazený obsa...  Více informací


iiyama ProLite TF5537MSC-W2AG Touch - popis

Displej s rozlišením Full HD z řady 37MSC je vynikající pro používání na veřejných místech. Dává důraz na výjimečný barevný rozsah a široké pozorovací úhly, aby přitáhl pozornost na zobrazený obsah. Obraz bude vypadat dobře bez ohledu na to, pod jakým úhlem se na něj díváte. Můžete samozřejmě změnit i orientaci displeje na výšku dle aktuální potřeby.
Kromě vynikající kvality obrazu je displej dodáván v robustním rámečku, takže je vhodný i pro náročnější prostředí. Nebo ho lze naopak uvést do "holého" stavu (Open frame). Pak je ideálním řešením pro zbudování vlastního terminálu v obchodě, kiosku nebo kdekoliv na veřejnosti. Využít ho můžete třeba jako informační terminál, k zadávání požadavků, k interaktivní prezentaci a mnoha dalším věcem, které na jeho obrazovku připravíte.
Displej využívající technologii AMVA3. Zařízení však nejenom zobrazuje, ale interaktivně propojí uživatele s připraveným prostředím. Dotyková technologie je založena na kapacitním snímání, které si zachovává citlivost i přes překrytí odolným sklem. I kdyby se sklo poškrábalo, citlivost zůstává nedotčena.
Snímání 12 dotyků najednou dokáže obsloužit opravdu každého nebo i více uživatelů současně. Antireflexní vrstva na povrchu se používá, aby nedocházelo k problémům s odrazy, které narušují reprodukci barev, kontrastu a viditelnost vůbec. Také dělá obrazovku méně náchylnou k usazování prachu, mastnot a nečistot. Display v sobě vlastní zabudované ozvučení 2 x 7W.

Úhlopříčka displeje ["]:

55

Nativní rozlišení:

1920 x 1080 (Full HD)

Kontrast [:1]:

1 100

Doba odezvy [ms]:

12

Rozteč bodů [mm]:

0,483

Jas [cd/m2]:

500

Frekvence [Hz]:

60

Poměr stran:

16:9

Výstupní výkon reproduktorů [W]:

14

Spotřeba [W]:

76

Barva:

bílá

Výrobce Iiyama
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1920x1080
Reproduktory
Informace o parametru Reproduktory
Ano
Typ displeje MVA

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu iiyama ProLite TF5537MSC-W2AG Touch užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.