Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

Lenovo ThinkVision X24 Pro

Lenovo ThinkVision X24 Pro

Cena produktu Lenovo ThinkVision X24 Pro není známa.

 

Popis produktu Lenovo ThinkVision X24 Pro: Monitor Lenovo LCD ThinkVision X24 Pro Ultratenký monitor Lenovo ThinkVision X24 Pro vás uchvátí svým elegantním designem. Tato 24" Full HD obrazovka poskytuje nádherně čistý obraz a svými predis...  Více informací


Lenovo ThinkVision X24 Pro - popis

Monitor Lenovo LCD ThinkVision X24 Pro
Ultratenký monitor Lenovo ThinkVision X24 Pro vás uchvátí svým elegantním designem. Tato 24" Full HD obrazovka poskytuje nádherně čistý obraz a svými predispozicemi vybízí k multifunkčnímu využití.
Ultratenký výkon Lenovo
Tento monitor není jen tenký, je ultratenký. Tak tenký jako kovová mince. Lenovo eliminovalo prostorovou náročnost obrazovek a vytvořilo tento model, který se ve vaší domácnosti určitě neztratí. Elegantní vzhled obrazovky vkusně dotvoří image vaší domácnosti a díky kvalitám obrazu budete s nadhledem ukazovat svým přátelům videa a fotografie z dovolené.
Ohromující efekty
Rozlišení obrazu 1920 x 1080 a kontrast 3 000 000:1 přinese kvalitní a ostrý obraz pro vaše videa, fotografie, filmy nebo hry. Díky AH-IPS displeji vám neunikne žádný detail z jakéhokoliv úhlu. A vizuální požitek bude dokonalý. Vysoce výkonný 16:9 Full HD displej poskytuje ohromující vizuální zážitky.
Klíčové vlastnosti
Ultratenký monitor Lenovo ThinkVision X24 se 24" Full HD obrazovkou nabízí formou AH-IPS displeje kvalitní obraz pro vaše video, fotky nebo hry z jakéhokoliv úhlu. Doba odezvy 7 ms zajišťuje svižný přenos obrazu, nastavení kontrastu 3 000 000:1 zase ideální kontrastní nastavení obrazovky. Zabudované reproduktory, mikrofon i kamera tento monitor předurčuje k více než jen přijímacím funkcím obrazu. Obrazovka je dodávána s VESA držákem, který zajišťuje stabilitu a úchop obrazovky. Zároveň je u této obrazovky podporována montáž na zeď. Propojitelnost zaručuje USB 3.0 port.

Úhlopříčka displeje ["]:

24

Nativní rozlišení:

1920 x 1080 (Full HD)

Kontrast [:1]:

3 000 000

Doba odezvy [ms]:

7

Rozteč bodů [mm]:

0,275

Jas [cd/m2]:

250

Frekvence [Hz]:

60

Poměr stran:

16:9

Výstupní výkon reproduktorů [W]:

6

Spotřeba [W]:

20

Barva:

černá

Výrobce Lenovo (IBM)
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1920x1080
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
24 "
Typ displeje IPS
USB port Ano
Odezva
Informace o parametru Odezva
7 ms
Spotřeba energie
Informace o parametru Spotřeba energie
20 W
Reproduktory
Informace o parametru Reproduktory
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lenovo ThinkVision X24 Pro užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.