HLEDEJCENY.cz

LG 27MP75HM - porovnání cen

LG 27MP75HM

IPS monitor LG 27MP75HM-P
Elegantní úzký design, IPS matice, široké pozorovací úhly, Full HD rozlišení, chytrý mód pro čtení, inteligentní duální řešení, Cinema Screen obrazovka a úspora energie Super Energy Saving je kombinace, kterou splňuje profesionální IPS monitor LG 27MP75HM-P. Získejte exkluzivní přístroj s úzkým rámečkem, nádherným podstavcem a IPS panelem pro vysokou kvalitu při práci a zábavě.

Živější barvy a širší sledovací úhly
IPS technologie oživí barvy. Získáte konzistentní obraz a věrné podání barev v jakékoliv části místnosti. IPS obrazovka rovněž poskytuje široké pozorovací úhly. Díky Full HD rozlišení 1920 x 1080 si můžete prohlížet prezentace a fotografie ve vysoké kvalitě obrazu.

LG Cinema Screen
Monitor LG 27MP75HM-P vyniká elegantním designem, který nejen, že dobře vypadá, ale šetří i místem. Dechberoucímu designu přispívá téměř bezrámečkové provedení. Moderní design displeje poskytne maximální možnosti pro prohlížení a vnese do Vašeho pokoje styl.

Režim čtení
Díky speciálnímu režimu pro čtení získáte perfektní obraz pro čtení, který se přizpůsobí Vašim očím. V režimu čtení se ztlumí modré světlo vyzařující v běžných módech. Pro aktivaci se stačí dotknout tlačítka, čímž získáte příjemnější pocit při dlouhodobém čtení dokumentů, internetových publikací či emailů. Díky režimu čtení Vás již nebudou bolet oči při delším sledování dat na monitoru.

Flicker Save - již žádné blikání
LG používá speciální technologie, které docílili toho, že monitory konečně neproblikávají. Díky tomu si můžete být jisti, že Vaše oči nepocítí únavu. Snížením blikání na nulu nyní můžete trávit více času u obrazovky a získat pohodlný pocit při sledování obsahu na obrazovce.

Dosáhněte úspor
Monitor nabízí vynikající úsporu energie pomocí energeticky šetrných funkcí snižující plýtvání energie při zachování optimální obrazové kvality. Je vybaven LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí, jelikož má příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a životnost. Monitor splňuje normy pro zařazení do programu Energy Star. Ušetřete náklady za energii a šetřete životní prostředí.

Klíčové vlastnosti
LG 27MP75HM-P je 27" širokoúhlý monitor s IPS displejem, poměrem stran 16:9, rozlišením Full HD 1920 x 1080 bodů, jasem 250 cd/m2 a vysokým dynamickým kontrastem 10 000 000:1. Příjemné jsou i pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Pro připojení k počítači nabízí vstupy VGA a 2x HDMI. Zvukový doprovod zajistí dvojice 5W reproduktorů. Jeho rozměry včetně podstavce činí 623 x 474 x 182 mm. Spotřeba je v typickém režimu jen 29 W.

Základní parametry
Úhlopříčka displeje ["]: 27

Nativní rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD)

Kontrast [:1]: 10 000 000

Doba odezvy [ms]: 5

Rozteč bodů [mm]: 0,31

Jas [cd/m2]: 250

Širokoúhlý displej: Ano

Výstupní výkon reproduktorů [W]: 10

Spotřeba [W]: 29

Barva: černá
Zobrazovací úhly
Úhel horizontálního pohledu [°]: 178

Úhel vertikálního pohledu [°]: 178
Logistické parametry
Rozměry [š x v x h mm]: 623 x 474 x 182

Hmotnost [kg]: 5,6

Výbava
Reproduktory: Ano

Montáž na zeď: Ano

Rozměr pro VESA držák: 100 x 100

Technologie
Typ displeje: IPS

LED podsvícení: Ano

Vstupy / Výstupy
HDMI vstup: Ano

Počet HDMI: 2

VGA (D-Sub) vstup: Ano

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2021 HLEDEJCENY.cz