LG 34UC87C

Cena produktu LG 34UC87C není známa.

 

Popis produktu LG 34UC87C: Profesionální monitor LG je 21:9 zakřivený displej, který je 2,4 širší, než standardní monitory 16:9 umožňující vysoké pracovní nasazení. Nabízí neuvěřitelné rozlišení 3440x1440 QHD, to vše poskyt...  Více informací


LG 34UC87C - popis

Profesionální monitor LG je 21:9 zakřivený displej, který je 2,4 širší, než standardní monitory 16:9 umožňující vysoké pracovní nasazení. Nabízí neuvěřitelné rozlišení 3440x1440 QHD, to vše poskytuje monitoru širší pracovní plochu k pozorování několika složek najednou, aniž by muselo dojít k vyrušení při přechodu pohledu na jiný monitor.


4-SCREEN SPLIT

Díky technologii 4-SCREEN SPLIT můžete mít spuštěných několik programů a mít aktivních více oken najednou na monitoru ve stejném okamžiku. Při používání standardního displeje je extrémně náročné a unavující zůstat aktivní při přeskakování z jednoho okna do druhého, ale s tímto monitorem s technologií 4-Screen, může být rozděleno několik aktivních programů bez problémů na obrazovce, kde velikost jednotlivých oken může být jednoduše přizpůsobena potáhnutím za okraje okna. Budete moci pracovat s aktuálními daty, prohledávat a psát analýzy a zprávy vše budete mít najednou viditelné na obrazovce, takže práce bude jednodušší a efektivnější.


Režim čtení

Vynikajícího obrazu pro čtení je dosaženo díky speciálnímu režimu Reader Mode, který přizpůsobí obraz vašim očím. V tomto módu se ztlumí modré světlo, které vyzařuje v běžném režimu. Získáte tak příjemnější pocit během dlouhodobého čtení jak dokumentů, tak internetových článků či emailů. Tento režim se jednoduše aktivuje tlačítkem a již vás nebudou bolet oči při delším sledování displeje.

Flicker Save

Díky technologii Flicker Save monitory společnosti LG neproblikávají a díky tomu nebudete pociťovat únavu očí. Snížením blikání na nulu tak můžete u monitoru trávit více času sledováním videí, fotografií či dokumentů bez únavy a s velice pohodlným pocitem.

Klíčové vlastnosti

Monitor LG 24M35A-B s velikostí obrazovky 34" (86 cm) nabízí rozlišení 3440 x 1440 bodů s poměrem stran 21:9. Jas monitoru je 300 cd/m2. K dispozici funkce Reader Mode, Flicker Save či 4-screen. Z konektorové výbavy je k dispozici například 2x HDMI, 2x Thunderbolt, Display Port, USB.

Rozměry monitoru činí 556 x 438 x 215 mm s podstavcem a hmotnost 3 kg.

Základní parametry
Úhlopříčka displeje ["]: 34
Nativní rozlišení: 3440 x 1440 (UW-QHD)
Doba odezvy [ms]: 5
Jas [cd/m2]: 300
Širokoúhlý displej: Ano
Výstupní výkon reproduktorů [W]: 7
Barva: černá
Zobrazovací úhly
Úhel horizontálního pohledu [°]: 178
Úhel vertikálního pohledu [°]: 178
Výbava
Reproduktory: Ano
USB hub: Ano
Montáž na zeď: Ano
Rozměr pro VESA držák: 100 x 100
Technologie
Typ displeje: IPS
LED podsvícení: Ano
Vstupy / Výstupy
DisplayPort: Ano
HDMI vstup: Ano
Počet HDMI: 2
USB: Ano

Výrobce LG
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
34 "
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
3440x1440
DisplayPort Ano
Typ displeje IPS
USB port Ano
Odezva
Informace o parametru Odezva
5 ms
Širokoúhlý
Informace o parametru Širokoúhlý
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Reproduktory
Informace o parametru Reproduktory
Ano
Jas
Informace o parametru Jas
300 cd/m²

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LG 34UC87C užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, PC sestavy, PC hry a konzole.