Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

LG Flatron 24EN33S

LG Flatron 24EN33S

Cena produktu LG Flatron 24EN33S není známa.

 

Popis produktu LG Flatron 24EN33S: Monitor LG 24EN33S s Full HD rozlišením Získejte Full HD monitor LG 24EN33S pro práci a zábavu. Monitor můžete používat pro běžnou kancelářskou práci - tvorbu prezentací, tabulek a grafů, procháze...  Více informací


LG Flatron 24EN33S - popis

Monitor LG 24EN33S s Full HD rozlišením Získejte Full HD monitor LG 24EN33S pro práci a zábavu. Monitor můžete používat pro běžnou kancelářskou práci - tvorbu prezentací, tabulek a grafů, procházení internetu nebo pro multimediální zábavu - prohlížení fotek a komunikaci. Přednosti Monitor Vám nabídne LED podsvícení, Full HD rozlišení nebo vynikající úsporu energie pomocí energeticky šetrných funkcí snižující plýtvání energie při zachování optimální obrazové kvality. Báječný je také design, který se bude vyjímat na každém pracovním stole nebo na zdi po zavěšení. Dosáhněte úspor díky LED technologii Monitor je vybaven LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí, jelikož má příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a životnost. Klíčové vlastnosti LG 24EN33S s LED obrazovkou má velikost 24" s poměrem stran 16:9 při rozlišení 1920 x 1080 bodů, dostatečném jasu 200 cd/m2, dynamickém kontrastu 5M:1 a standardní době odezvy 5 ms. Monitor je vybaven konektory D-Sub pro připojení k počítači. Můžete ho umístit na pracovní stůl nebo pověsit na zeď (standard VESA).

Výrobce LG

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LG Flatron 24EN33S užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.