Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

LG Flatron 24EN43VS

LG Flatron 24EN43VS

Cena produktu LG Flatron 24EN43VS není známa.

 

Popis produktu LG Flatron 24EN43VS: Monitor LG 24EN43VS-B s Full HD rozlišením Získejte Full HD monitor LG 24EN43VS-B pro práci a zábavu. Monitor můžete používat pro běžnou kancelářskou práci - tvorbu prezentací, tabulek a grafů, pr...  Více informací


LG Flatron 24EN43VS - popis

Monitor LG 24EN43VS-B s Full HD rozlišením Získejte Full HD monitor LG 24EN43VS-B pro práci a zábavu. Monitor můžete používat pro běžnou kancelářskou práci - tvorbu prezentací, tabulek a grafů, procházení internetu nebo pro multimediální zábavu - prohlížení fotek a komunikaci. Přednosti Monitor Vám nabídne LED podsvícení, Full HD rozlišení nebo vynikající úsporu energie pomocí energeticky šetrných funkcí snižující plýtvání energie při zachování optimální obrazové kvality. Báječný je také design, který se bude vyjímat na každém pracovním stole nebo na zdi po zavěšení. Dosáhněte úspor díky LED technologii Monitor je vybaven LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí, jelikož má příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a životnost. Klíčové vlastnosti LG 24EN43VS-B s LED obrazovkou má velikost 24" s poměrem stran 16:9 při rozlišení 1920 x 1080 bodů, dostatečném jasu 250 cd/m2, dynamickém kontrastu 10M:1 a standardní době odezvy 5 ms. Monitor je vybaven konektory D-Sub, HDMI a DVI-D pro připojení k počítači. Můžete ho umístit na pracovní stůl nebo pověsit na zeď (standard VESA).

Výrobce LG
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1920x1080
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
24 "
HDMI
Informace o parametru HDMI
HDMI
Odezva
Informace o parametru Odezva
5 ms

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LG Flatron 24EN43VS užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.