Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

LG Flatron IPS2363V

LG Flatron IPS2363V

Cena produktu LG Flatron IPS2363V není známa.

 

Popis produktu LG Flatron IPS2363V: Získejte elegantní Full HD IPS monitor LG IPS2363V Zářivé barvy, úchvatný obraz, elegantní design s úzkým rámečkem a věrné zobrazení barev je kombinace, kterou splňuje profesionální IPS monitor LG...  Více informací


LG Flatron IPS2363V - popis

Získejte elegantní Full HD IPS monitor LG IPS2363V Zářivé barvy, úchvatný obraz, elegantní design s úzkým rámečkem a věrné zobrazení barev je kombinace, kterou splňuje profesionální IPS monitor LG IPS2363V. Získejte exkluzivní přístroj pro vysokou kvalitu při práci a zábavě. Báječné zobrazení Vám poskytne IPS obrazovka, LED podsvícení, Full HD rozlišení a vysoký mega dynamický kontrast. Dosáhněte úspor díky LED technologii Monitor je vybaven LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí, jelikož má příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a životnost. Bohaté barvy, vyjímečný design IPS technologie oživí barvy. Získáte konzistentní obraz a věrné podání barev v jakékoliv části místnosti. IPS obrazovka rovněž poskytuje široké pozorovací úhly. Díky Full HD rozlišení 1920 x 1080 si můžete prohlížet prezentace a fotografie ve vysoké kvalitě obrazu. Moderní design displeje poskytne maximální možnosti pro prohlížení a vnese do Vašeho pokoje styl. Vynikající obraz s vysokým kontrastem Technologie Mega Contrast Ratio od společnosti LG dodává nadměrný kontrastní poměr, které obohatí Vámi prohlížené obrázky, filmy, prezentace a dodá jim vysoký jas, čistý obraz a vysokou kvalitu. Černá bude ještě hlubší při zachování světlých, přirozených odstínů na zbytku obrázků. Klíčové vlastnosti LG IPS2363V je 23" širokoúhlý monitor s poměrem stran 16:9, jasem 250 cd/m2, standardní dobou odezvy 6ms a vysokým dynamickým kontrastem 5 000 000:1. Příjemné jsou i pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Pro připojení k počítači nabízí vstupy VGA, DVI-D a HDMI.

Výrobce LG
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1920x1080
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
23 "
HDMI
Informace o parametru HDMI
HDMI
Kontrast
Informace o parametru Kontrast
5000000:1
Odezva
Informace o parametru Odezva
6 ms

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LG Flatron IPS2363V užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.