HLEDEJCENY.cz

LG TV MT55S - porovnání cen

LG TV MT55S

Popis produktu

Televizní monitor LG 27MT55S-PZ
Získejte IPS monitor s televizním tunerem pro pobavení. Monitor LG 27MT55S-PZ může být skvělou volbou pro multimediální zábavu - sledování TV pořadů, internetu, filmů, hraní her a prohlížení fotek. Díky jednoduchému designu se bude elegantně vyjímat na každém pracovním stole, zatímco IPS matice dodá obrazovce živé barvy.

Přednosti
Monitor Vám nabídne funkce Smart TV, snadné sdílení obsahu WiFi Direct, připojení MHL a WiDi, úsporné LED podsvícení snižující spotřebu, vysoké rozlišení FullHD, integrované stereo reproduktory zajišťující základní ozvučení při sledování filmů, integrovaný USB port pro přehrávání, báječné funkce a v neposlední řadě elegantní design.

Reálné barvy
Získejte konzistentní obraz a věrné podání barev v jakékoliv části místnosti. Obrazovka rovněž poskytuje široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně.

Báječné možnosti připojení, vynikající ozvučení
K USB portu můžete připojit externí pevný disk nebo flash disk a přehrávat z něj obrázky, filmy nebo hudbu a další data, které na něm máte uložená. Pomocí HDMI rozhraní propojíte monitor s Blu-ray nebo DVD přehrávačem či herní konzolí a užijete si prvotřídní zábavu. CI slot naopak můžete využít pro připojení vlastní dekódovací karty. Díky integrovaným reproduktorům můžete sledovat filmy za zvukového doprovodu.

Klíčové vlastnosti
LG 27MT55S-PZ s LED podsvícením má velikost 27" s poměrem stran 16:9 při Full HD rozlišení 1920x1080 bodů. Vynikající jsou pozorovací úhly 178° horizontálně a 178° vertikálně. Hudební doprovod podávají dva integrované 2x 5W reproduktory. Monitor je mimo jiné vybaven připojením WiFi a konektory HDMI, Scart, kompozitní, LAN, USB a DVB-T/C tunerem.

Dobrý

Navrhnout úpravu

Technické parametry

Úhlopříčka displeje ["]:

27

Nativní rozlišení:

1920 x 1080 (Full HD)

Typ displeje:

IPS

Reproduktory:

Ano

Základní parametry

Úhlopříčka displeje ["]:

27

Nativní rozlišení:

1920 x 1080 (Full HD)

Poměr stran:

16:9

Výstupní výkon reproduktorů [W]:

10

Barva:

černá

Zobrazovací úhly

Úhel horizontálního pohledu [°]:

178

Úhel vertikálního pohledu [°]:

178

Logistické parametry

Hmotnost [kg]:

5,3

Výbava

Reproduktory:

Ano

Montáž na zeď:

Ano

Technologie

Typ displeje:

IPS

LED podsvícení:

Ano

Vstupy / Výstupy

HDMI vstup:

Ano

Počet HDMI:

2

SCART vstup:

Ano

CI slot:

Ano

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2021 HLEDEJCENY.cz