Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

LG W2753VC-PF

LG W2753VC-PF

Cena produktu LG W2753VC-PF není známa.

 

Popis produktu LG W2753VC-PF: LG W2753VC-PF je elegantní 27" LCD displej širokoúhlého provedení pro uživatele, kteří požadují vysoce kvalitní obraz s velkým rozlišením, malé rozměry a nízkou hmotnost monitoru. Úzké provedení č...  Více informací


LG W2753VC-PF - popis

LG W2753VC-PF je elegantní 27" LCD displej širokoúhlého provedení pro uživatele, kteří požadují vysoce kvalitní obraz s velkým rozlišením, malé rozměry a nízkou hmotnost monitoru. Úzké provedení čistých a ladných křivek v černém provedení dává monitoru nádech vznešenosti. Pokud jde o obrazové vlastnosti, tento displej má nadprůměrné parametry pří nízké ceně a TN (Twisted Nematic) zobrazovací matici. Jeho doporučené rozlišení je WUXGA 1920 x 1080 bodů s obnovovací frekvencí 60Hz. Doba odezvy standardních 2 ms, svítivost 300 cd/m^2 a kontrast pro multimédia vynikajících 50000:1. Tyto vlastnosti spolu s dobrým úhlem viditelnosti (170° horizontálně a 170° vertikálně) z něj činí ideální monitor pro většinu činností sledováním videa počínaje a prací v grafických editorech konče. Vyjma klasického analogového D-Sub a digitálního DVI-D vstupu je monitor vybaven i moderním HDMI vstupem. Díky tomu můžete k displeji připojit video nebo DVD přehrávač a využít monitor namísto LCD televizoru.

Výrobce LG
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
27 "
Kontrast
Informace o parametru Kontrast
50000:1
Odezva
Informace o parametru Odezva
2 ms
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
DVI
Informace o parametru DVI
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LG W2753VC-PF užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.