Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

Packard Bell Maestro 235DLBD

Packard Bell Maestro 235DLBD

Cena produktu Packard Bell Maestro 235DLBD není známa.

 

Popis produktu Packard Bell Maestro 235DLBD: Monitor Packard Bell Maestro 235DLBD Širokoúhlý LED monitor Packard Bell Maestro 235DLBD je zárukou perfektně ostrého a věrného obrazu. Vychutnejte si reálné barvy a velkolepý obraz s každým člene...  Více informací


Packard Bell Maestro 235DLBD - popis

Monitor Packard Bell Maestro 235DLBD Širokoúhlý LED monitor Packard Bell Maestro 235DLBD je zárukou perfektně ostrého a věrného obrazu. Vychutnejte si reálné barvy a velkolepý obraz s každým členem v místnosti při sledování oblíbených filmů, obrázků či fotografií a při práci v kancelářských programech. LED podvícení Monitor dosahuje skvělých obrazových výsledků díky technologii podsvícení LED. Technologie LED představuje výhody v podobě lepších výkonových parametrů. Monitor tak dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Jedná se o ekologicky přívětivý panel, který používá pro svůj provoz méně elektrické energie než podobné monitory. Co dalšího monitor zvládne? S monitorem Packard Bell Maestro 235DLBD můžete také vykonávat běžnou práci s kancelářskými programy a díky dostatečné velikosti 23" pracovat s více okny najednou nebo sledovat filmy jako na televizi. Díky vysokému rozlišení poskytne mimořádnou kvalitu a ostrost obrazu. Klíčové vlastnosti Monitor Packard Bell Maestro 235DLBD nabízí skvělé vlastnosti díky velikosti obrazovky 23" s Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů a poměrem stran 16:9, vynikajícím dynamickým kontrastem 100 000 000:1 a dobou odezvy 5 ms. Pro připojení k počítači nabízí vstupy D-Sub a DVI.

Výrobce Packard Bell
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1920x1080
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
23 "
Kontrast
Informace o parametru Kontrast
100000000:1
Odezva
Informace o parametru Odezva
5 ms
DVI
Informace o parametru DVI
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Packard Bell Maestro 235DLBD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.