Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

Philips 231P4UPES

Philips 231P4UPES

Cena produktu Philips 231P4UPES není známa.

 

Popis produktu Philips 231P4UPES: Philips 241P4QPYKES Širokoúhlý 23" LCD monitor s označením 231P4UPES disponuje skvělými funkcemi, mezi které lze uvést W-LED podsvícení displeje, které umožní vyprodukovat velmi věrné barvy a záro...  Více informací


Philips 231P4UPES - popis

Philips 241P4QPYKES
Širokoúhlý 23" LCD monitor s označením 231P4UPES disponuje skvělými funkcemi, mezi které lze uvést W-LED podsvícení displeje, které umožní vyprodukovat velmi věrné barvy a zároveň znatelně snižuje výslednou spotřebu. Monitor patří mezi méně rozšířené dokovací modely, které se skvěle hodí například k Ultrabookům, které ne vždy disponují dostatečným počtem rozšiřujících portů. Díky své výbavě se monitor hodí i pro práci v kancelářích nebo domácnostech.

Přívětivé technologie
Mezi další přednosti patří také technologie Power senzor, SmartImage a SmartErgoBase. Jako první bych chtěl představit technologii Power senzor, která přes zabudovaný infračervený snímač v těle monitoru dokáže rozpoznat, jestli někdo sedí před monitorem a při jeho vzdálení sníží jas monitoru. Při této zapnuté funkci můžete docílit až 80% snížení nákladů na energii a zásadně se tím prodlouží životnost monitoru. Přes OSD menu lze tuto funkci v případě potřeby vypnout.

SmartImage
Technologie SmartImage dokáže analyzovat obsah na obrazovce a podle potřeby optimalizovat výkon monitoru. Přes uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje nastavit režimy jako Office, Fotografie, Film, Hry, úsporný režim a podobně. Podle nastaveného režimu pak aplikace dynamicky optimalizuje kontrast, sytost barev a ostrost obrazů nebo videozáznamů. Ekonomický režim opět přináší daleko větší úsporu elektrické energie.

SmartErgoBase
Technologie SmartErgoBase díky dodávanému stojanu umožňuje nastavit monitor co nejpohodlněji, aby byla i dlouhodobá práce na něm co nejpříjemnější. Dodávaný stojan umožňuje výškové nastavení, nastavení sklonu, natáčení displeje a dokonce i takzvaný Pivot. Velmi nízké nastavení rámu displeje patří mezi dokonalé řešení pro uživatele používající při práci brýle s bifokálními, trifokálními nebo progresivními skly.

Pohodlí
Širokoúhlá obrazovka disponuje, hlavně pro sledování filmů, oblíbeným poměrem stran 16:9 a lze na ní nastavit až doporučené vysoké rozlišení Full HD 1920 x 1080 bodů při rozteči 0,265mm. Doba odezvy je typicky 5ms, z šedé barvy do šedé. O podsvícení displeje, jak již bylo uvedeno, se stará W-LED technologie, která zajišťuje věrné podání barev a nízkou spotřebu panelu.
Klíčové vlastnosti
Kvalitní sledování 23" obrazovky i za zhoršených podmínek Vám umožní dostatečně velký jas 250cd/m2 a živé barvy zase vysoký dynamický kontrastní poměr 20 000 000:1 (1000:1 typicky). Základní ozvučení scény před monitorem zajistí zabudovaná dvojice reproduktorů s výkonem 2x 1,5W. Zabudované reproduktory značně šetří místo na pracovním stole, které byste museli jinak nahradit klasickými stolními reproduktory. V těle přístroje se nachází i trojice portů USB (1x USB 2.0 + 2x rychlé USB 3.0), do kterých můžete zapojit energeticky nenáročné USB zařízení, jako jsou myši, klávesnice, flash disky a další zařízení. Připojení k pracovní nebo herní stanici je realizovatelné přes analogové D-Sub rozhraní.
Rozměry monitoru s dodávaným stojanem jsou 547 x 515 x 220 mm a jeho hmotnost je 5,3 kg. Pokud odmontujete stojan a zakoupíte si VESA držák s roztečí 100 x 100 mm, můžete monitor umístit na zeď, čímž ušetříte místo na Vašem pracovním stole. Dodávaný stojan jak již bylo uvedeno lze výškově nastavit až na 130 mm, naklápět v rozsahu -5° až +20° nebo otáčet v rozsahu od -65° do +65°. Velkým přínosem hlavně pro čtení dlouhých textů je i přítomnost funkce Pivot, která umožňuje otočit displej na výšku o 90°. Spotřeba tohoto modelu 15,3 W v ECO módu a pouze 0,1W v pohotovostním režimu.

Základní parametry
Úhlopříčka displeje ["]: 23

Nativní rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD)

Kontrast [:1]: 20 000 000

Doba odezvy [ms]: 5

Rozteč bodů [mm]: 0,26

Jas [cd/m2]: 250

Širokoúhlý displej: Ano

Výstupní výkon reproduktorů [W]: 3

Spotřeba [W]: 24,2

Barva: stříbrná
Zobrazovací úhly
Úhel horizontálního pohledu [°]: 170

Úhel vertikálního pohledu [°]: 160
Logistické parametry
Hmotnost [kg]: 5,3

Výbava
Reproduktory: Ano

USB hub: Ano

Pivot: Ano

Montáž na zeď: Ano

Rozměr pro VESA držák: 100 x 100

Technologie
Typ displeje: TN

Povrch displeje: matný

LED podsvícení: Ano

Vstupy / Výstupy
VGA (D-Sub) vstup: Ano

Technická podpora a přílohy:

231p4upes_00_pss_ces.pdf
(CZ)

Výrobce Philips
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1920x1080
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
23 "
Kontrast
Informace o parametru Kontrast
20000000:1
USB port Ano
Spotřeba energie
Informace o parametru Spotřeba energie
24 W
Odezva
Informace o parametru Odezva
5 ms
Pivot
Informace o parametru Pivot
Ano
Širokoúhlý
Informace o parametru Širokoúhlý
Ano
Reproduktory
Informace o parametru Reproduktory
Ano
VGA
Informace o parametru VGA
Ano
Jas
Informace o parametru Jas
250 cd/m²

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Philips 231P4UPES užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.