HLEDEJCENY.cz

PHILIPS BDL4620QL - porovnání cen

PHILIPS BDL4620QL

Displej Philips BDL4620QL
Displeje Philips Signage Solutions řady Q přináší vynikající obrazové vlastnosti a jsou optimalizovány pro prezentace ve veřejných prostorách. Technologie Full HD LED poskytuje divákům zářivý obraz a panel typu AMVA pak mimořádně vysoký kontrast a živý obraz s širokým úhlem pohledu. Displeje řady Q umožňují snadnou správu s aplikací Smart Control, plánované přehrávání z USB úložiště nebo síťové DLNA přehrávání. V neposlední řadě také oceníte jejich velmi příznivou spotřebu s funkcí SmartPower.

Vynikající obraz FullHD s širokým úhlem pohledu
Obrazovka Full HD s bílým LED podsvícením poskytuje nevšedně zářivý obraz s dokonalým podáním barev, který oceníte v prostorách s denním světlem. Technologie Philips AMVA pak zajistí mimořádně vysoký poměr statického kontrastu a živý obraz s mimořádně širokým úhlem sledování 178/178 stupňů. Displeje řady Q tak oceníte i v náročných grafických aplikacích.
Software Smart Control pro snadnou správu
Díky propracované sadě softwaru Smart Control můžete snadno spravovat a ovládat všechny veřejné displeje připojené v síti. Umožňuje centrální změny nastavení displejů prostřednictvím připojení RJ45 nebo RS232 s funkcemi pro nastavení vstupu videa, barev, ID displeje při vytváření videostěn, nebo dokonce provádět diagnostiku stavu jednotlivých displejů.

Dobré možnosti přehrávání
Můžete jednoduše připojit paměťové úložiště USB a vytvořit si vlastní plán přehrávání veřejných prezentací. S připojením ethernet můžete také snadno streamovat obsah ze všech zařízení, která vyhovují standardu DLNA. K dispozici je také pokročilá funkce plánování přehrávání obsahu napříč vstupy videa, jako je například USB, VGA, DVI a HDMI.

Úsporný provoz
S funkcí SmartPower lze optimalizovat intenzitu podsvětlení a snížit tak spotřebu energie až o 50 %, což značně snižuje náklady na vlastnictví a provoz 24 hodin 7 dní v týdnu.

Klíčové vlastnosti
Displej Philips Signage Solutions BDL4620QL přináší úhlopříčku obrazovky 46 palců (116.8 cm) s FullHD rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů a LED podsvícením. Z důležitých technických parametrů nabízí jas 350 cd/m², typický kontrastní poměr 4 000:1, typickou odezvu 8 ms a pozorovací úhly 178/178 stupňů. Konektorová výbava obsahuje: Datový vstup DVI-D, Rozhraní HDMI, VGA (analogové D-Sub), USB, Komponentní (RCA), Kompozitní (RCA), vstup zvuku 3,5 mm konektor a levý/pravý (RCA), výstup zvuku SPDIF a levý/pravý (RCA) a externí ovládání přes RJ45, 2,5mm konektor RS232C (vstup/výstup) a 3,5mm konektor IR (vstup/výstup).

Základní parametry
Úhlopříčka displeje ["]: 46

Nativní rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD)

Kontrast [:1]: 4 000

Doba odezvy [ms]: 8

Rozteč bodů [mm]: 0,18

Jas [cd/m2]: 350

Výstupní výkon reproduktorů [W]: 7

Spotřeba [W]: 60

Barva: černá
Zobrazovací úhly
Úhel horizontálního pohledu [°]: 178

Úhel vertikálního pohledu [°]: 178
Logistické parametry
Rozměry [š x v x h mm]: 1068 x 622.5 x 22

Hmotnost [kg]: 13,7

Výbava
Reproduktory: Ano

Montáž na zeď: Ano

Rozměr pro VESA držák: 400 x 400

Technologie
Typ displeje: A-MVA

Povrch displeje: matný

LED podsvícení: Ano

Vstupy / Výstupy
HDMI vstup: Ano

USB: Ano

DVI vstup: Ano

VGA (D-Sub) vstup: Ano

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2021 HLEDEJCENY.cz