HLEDEJCENY.cz

Philips BDL4671VL - porovnání cen

Philips BDL4671VL

Displej Philips BDL4671VL
Displeje Philips Signage Solutions řady E přináší vynikající obrazové vlastnosti a jsou optimalizovány pro prezentace ve veřejných prostorách. Technologie Full HD s Edge LED podsvícením poskytuje divákům zářivý obraz a použitý panel pak mimořádně vysoký kontrast a živý obraz s širokým úhlem pohledu. Displeje řady V umožňují snadnou správu s aplikací Smart Control, provoz v režimu portrét, vložení kompaktního počítače do zadní schránky a nabídnou funkci Failover pro bezproblémové přehrávání obsahu a univerzální slot OPS. V neposlední řadě také oceníte jejich velmi příznivou spotřebu s funkcí SmartPower.

Vynikající obraz FullHD s širokým úhlem pohledu
Obrazovka Full HD s Edge LED podsvícením poskytuje nevšedně zářivý obraz s dokonalým podáním barev, který oceníte v prostorách s denním světlem. Technologie použitého panelu pak zajistí mimořádně vysoký kontrastní poměr a živý obraz s mimořádně širokým úhlem sledování 178/178 stupňů. Displeje řady E tak oceníte i v náročných grafických aplikacích.
Software Smart Control pro snadnou správu
Díky propracované sadě softwaru Smart Control můžete snadno spravovat a ovládat všechny veřejné displeje připojené v síti. Umožňuje centrální změny nastavení displejů prostřednictvím připojení RJ45 nebo RS232 s funkcemi pro nastavení vstupu videa, barev, ID displeje při vytváření videostěn, nebo dokonce provádět diagnostiku stavu jednotlivých displejů.

Prostor Smart insert v zadním krytu
Displej řady V obsahuje v zadním krytu prostor Smart insert, kam se vejde malý profesionální počítač využívaný k prezentacím. Navíc je součástí také systém uspořádání kabeláže, díky němuž budou kabely vypadat úhledně a profesionálně.

Bezproblémové přehrávání a režim portrét
Můžete jednoduše připojit paměťové úložiště USB a vytvořit si vlastní plán přehrávání veřejných prezentací. S funkcí Failover se minimalizuje riziko přerušení prezentace. Tato funkce v případě výpadku primárního zdroje prezentace umožní nastavit spuštění prezentace ze zdroje záložního. Stačí vybrat připojení primárního vstupu a připojení pro funkci Failover a získáte okamžitou ochranu. Další skvělou vlastností je také možnost montáže displeje na výšku pro zobrazení v režimu portrét.

Slot OPS
Slot OPS je navržen pro maximální zjednodušení změn a upgrade přehrávačů a zaručuje maximální kompatibilitu přehrávačů. Nyní stačí přehrávač zapojit do displeje a je hotovo.

Úsporný provoz
S funkcí SmartPower lze optimalizovat intenzitu podsvětlení a snížit tak spotřebu energie až o 50 %, což značně snižuje náklady na vlastnictví a provoz 24 hodin 7 dní v týdnu.

Klíčové vlastnosti
Displej Philips Signage Solutions BDL4671VL přináší úhlopříčku obrazovky 46 palců (116.8 cm) s FullHD rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů a LED podsvícením. Z důležitých technických parametrů nabízí jas 700 cd/m², typický kontrastní poměr 4 000:1, typickou odezvu 6.5 ms a pozorovací úhly 178/178 stupňů. Konektorová výbava obsahuje: RJ45, Vstupy VGA D-Sub 15HD, Výstup VGA (přes DVI-I), Konektory RS232 D-Sub9, Výstup RS232 D-sub9, 3,5mm vstup audio do PC x 1, DVI-D x 1, Komponentní (BNC) x1, Kompozitní (BNC) x 1, OPS, Port displeje, USB, Rozhraní HDMI, DVI výstup, AC-out, IR out, Výstup AV: Audio (L/P) x 1.

Základní parametry
Úhlopříčka displeje ["]: 46

Nativní rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD)

Kontrast [:1]: 4 000

Doba odezvy [ms]: 6,5

Rozteč bodů [mm]: 0,17

Jas [cd/m2]: 700

Výstupní výkon reproduktorů [W]: 10

Spotřeba [W]: 78,34

Barva: černá
Zobrazovací úhly
Úhel horizontálního pohledu [°]: 178

Úhel vertikálního pohledu [°]: 178
Logistické parametry
Rozměry [š x v x h mm]: 1052.7 x 607.3 x 15.8

Hmotnost [kg]: 22

Výbava
Reproduktory: Ano

Montáž na zeď: Ano

Rozměr pro VESA držák: 200 x 200, 400 x 200, 400 x 400

Technologie
Povrch displeje: matný

LED podsvícení: Ano

Vstupy / Výstupy
HDMI vstup: Ano

USB: Ano

DVI vstup: Ano

VGA (D-Sub) vstup: Ano

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2021 HLEDEJCENY.cz