HLEDEJCENY.cz

Philips BDM4350UC - porovnání cen

Philips BDM4350UC

Cena 11 290 Kč

Monitor Philips BDM4350UC
Unikátní televizní monitor s obří úhlopříčkou 43“/108 cm a se špičkovým 4K UHD rozlišením 3840 x 2160 px a s podporou technologie IPS. Na monitoru můžete zobrazit obraz až ze čtyř různých vstupů anebo můžete využít režim PIP s hlavním obrazem a doplňkovým obrazem v malém okně na kraji obrazovky. Televizní monitor disponuje rychlou dobou odezvy 5 ms a je kompatibilní s VESA standardem, takže jej lze pověsit na zeď.

4K Ultra HD rozlišení, jaké jste ještě neviděli
4K Ultra HD má čtyřikrát vyšší rozlišení než běžné rozlišení Full HD a je doplněné o přesné a věrné barvy. S tímto rozlišením si vychutnáte tak detailní a bezchybný obraz, že si připadáte jako byste se dívali ven z okna. Aktuálně se jedná o špičku v kvalitě zobrazení přehrávaného obsahu, jakou si můžete dopřát.
Dokonalý obraz ze všech úhlů
Potřebujete prezentovat ukázku své práce širšímu okolí? Díky širokým pozorovacím úhlům 178° technologie IPS, to nebude problém. Díky širokým pozorovacím úhlům je zaručeno, že i při sledování monitoru z ostrého úhlu nedochází ke zkreslení barev a kvalita obrazu zůstává perfektní. Můžete tak prezentovat pracovní výsledky širokému okolí bez jakéhokoli omezení. Všichni budou mít totiž perfektní přehled, ať budou na prezentaci hledět odkudkoli z místnosti.

Snadná konektivita s jinými zařízeními
Připojte ke svému televiznímu monitoru řadu zařízení, které vám usnadní vaši práci. Za tímto účelem můžete využít USB 3.0 HUB, DisplayPort, HDMI nebo VGA konektor.
Vstup HDMI s podporou MHL
High Definition Multimedia Interface neboli HDMI je globální standard pro digitální přenos obrazu ve vysokém rozlišení a vícekanálového zvuku. Toto univerzální řešení s jedním kabelem umožňuje snadné připojení vašeho displeje k zařízením, jako jsou například počítače, notebooky, herní konzole a přehrávače médií.
Konektor VGA
Budete-li potřebovat k vašemu monitoru připojit nějaký starší typ zařízení, pomůže vám s tím konektor VGA.
USB 3.0
USB 3.0 disponuje více než 10× větší rychlostí a lepší správou napájení než USB 2.0. Tato nová technologie má 9 vodičů namísto původních 4, přesto zpětně podporuje USB 2.0 a slibuje možnou nižší spotřebu energie. Díky tomu je možné používat libovolnou kombinaci zařízení a portů USB 2.0 a USB 3.0. Díky větší rychlosti USB 3.0 můžete přesouvat soubory ve zlomku času, kterým by přenos trval u standardních flash disků typu USB 2.0.

Vestavěné reproduktory
Užijte si sledování filmů nebo hraní her na tomto televizním monitoru díky realistickému zvuku. Tento televizní monitor je vybaven vestavěnými reproduktory, které eliminují potřebu rozmísťovat všude kolem externí reproduktory.
Klíčové vlastnosti
43“ televizní monitor s úhlopříčkou 108 cm, s rozlišením 4K UHD (3 840 x 2 160) a s podporou technologie IPS. Doba odezvy 5 ms. Technologie Flicker-Free. Konektory: 4x USB 3.0, VGA, 2x DisplayPort, 2x HDMI s MHL. Reproduktory s výkonem 2x 7 W. Podpora VESA standardu 200 x 200. Energeticky šetrný s EnergyStar 6.0, EPEAT Silver a RoHS. 

Úhlopříčka displeje ["]:

43

Nativní rozlišení:

3840 x 2160 (4K UHD)

Kontrast [:1]:

50 000 000

Doba odezvy [ms]:

5

Rozteč bodů [mm]:

0,245

Jas [cd/m2]:

300

Frekvence [Hz]:

60

Poměr stran:

16:9

Výstupní výkon reproduktorů [W]:

14

Spotřeba [W]:

46,5

Barva:

černá

 

Nabídka obchodu


© 2020 HLEDEJCENY.cz