Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

Samsung 2443BW

Samsung 2443BW

Cena produktu Samsung 2443BW není známa.

 

Popis produktu Samsung 2443BW: 24" Výškově nastavitelný stojan s rozmezím od 6 do 10 cm je součástí většiny monitorů SyncMaster. U tohoto typu monitoru je možná přídavná výška HAS 100 mm Monitor je dále možné naklonit v rozmezí...  Více informací


Samsung 2443BW - popis

24" Výškově nastavitelný stojan s rozmezím od 6 do 10 cm je součástí většiny monitorů SyncMaster. U tohoto typu monitoru je možná přídavná výška HAS 100 mm Monitor je dále možné naklonit v rozmezí od -3 ° do 25 °. Možnost individuálního nastavení výšky monitoru je velice důležitá pro správné držení těla a ideální pracovní polohu. MagicBright3 Tato technologie poskytuje 7 současných režimů zobrazení: Text, Internet, Hry, Sport, Film, Dynamický kontrast a Ostatní; všechny snadno přístupné pouhým kliknutím na ikonu. MagicSpeed (Magická rychlost) Rychlá doba odezvy 5 ms zajišťuje stabilní obraz při sledování videa na DVD nebo přes internet, zabraňuje duchům a rozmazaným pixelům při hrách, v animacích a dalších multimediálních aplikacích. HDCP (Vysoce výkonná ochrana digitálního obsahu) HDCP chrání integritu obsahu, který je přenášen do vaší televize a zajišťuje kvalitní obraz s vysokým rozlišením. Všechny modely Samsung podporují HDCP. Dynamic Contrast Dynamický kontrast analyzuje vstupní signály a následně optimálně nastaví nejlepší kontrastní poměr podle poměru nejsvětlejších a nejtmavších částí obrazovky. Výsledkem jsou sytější tmavé barvy a jasnější světlé oblasti.

Výrobce Samsung
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
24 "
Odezva
Informace o parametru Odezva
5 ms

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung 2443BW užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.