Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

SAMSUNG B2030N

SAMSUNG B2030N

Cena produktu SAMSUNG B2030N není známa.

 

Popis produktu SAMSUNG B2030N: SAMSUNG B2030N, LS20PUYKF/EN, černý (black), 20" LCD monitor, 16:9, 50000:1, 5ms, 250cd/m2, 1600x900, D-SUB+DVI. Stylový a vysoce výkonný LCD monitor Zaměřte se na detaily Zobrazení rozdílů, to je...  Více informací


SAMSUNG B2030N - popis

SAMSUNG B2030N, LS20PUYKF/EN, černý (black), 20" LCD monitor, 16:9, 50000:1, 5ms, 250cd/m2, 1600x900, D-SUB+DVI. Stylový a vysoce výkonný LCD monitor Zaměřte se na detaily Zobrazení rozdílů, to je rozdíl. Proto monitor Samsung disponuje ultravysokým dynamickým kontrastem 50.000:1 a spolu s automatickým nastavením jasu vytváří hlubší a dramatičtější tmavé tóny a pronikavější světlé tóny. Můžete se těšit na obraz, který živými barvami a perfektní přirozenou intenzitou věrně odráží realitu. A když přijde na zobrazení rozdílů, konvenční monitory doslova blednou závistí. Perfektní zobrazení rychlého děje Doba odezvy 5 ms je zárukou, že i ty nejrychleji se měnící obrazy budou na monitoru zobrazeny perfektně. Tato úžasná technologie zobrazení dokáže přesvědčivě podat filmy, hry a internetová videa bez přeskakování, rozmazávání či tvorby duchů, které mohou nastat u pomalejších monitorů, a nabízí tak skvělé divácké zážitky. Vychutnejte si barevné efekty Vylepšete si barvy podle svého pomocí pokročilé funkce Samsung ColorEffect. Připravte své oči na zcela nový zážitek při sledování obrazu nastaveného přesně podle vašich představ pomocí fotografických efektů odrážejících vaši náladu. Vyberte si režim stupňů šedé, zelené, modré či sépiové podle svých preferencí. Inteligentní nastavení velikosti Proč byste měli pro zobrazení celého obrazu sledovat roztaženou nebo deformovanou kopii originálu? S inteligentním nastavením obrazu Samsung si budete moci užíval filmy přesně tak, jak byly zamýšleny. Dokonalý obrazový vjem HDCP (Ochrana širokopásmového digitálního obsahu) je inovativním příspěvkem společnosti Samsung k ochraně integrity obsahu při jeho přenosu na monitor z rozhraní DVI. To zaručuje přirozené podání obrazu s nejvyšším rozlišením, takže se můžete za všech okolností spolehnout na 100% čistotu digitálního obsahu.

Výrobce Samsung
Kontrast
Informace o parametru Kontrast
50000:1
Odezva
Informace o parametru Odezva
5 ms
Širokoúhlý
Informace o parametru Širokoúhlý
Ano
DVI
Informace o parametru DVI
Ano
VGA
Informace o parametru VGA
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAMSUNG B2030N užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.