Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

Samsung BX2335

Samsung BX2335

Cena produktu Samsung BX2335 není známa.

 

Popis produktu Samsung BX2335: 23 elegantní monitor v hnědém provedení s LED podsvícením používá špičkové technologie a díky LED technologií výrazně šetří energii. Vzhledem k malé tlouštce zabírá na stole mnohem méně místa než ...  Více informací


Samsung BX2335 - popis

23 elegantní monitor v hnědém provedení s LED podsvícením používá špičkové technologie a díky LED technologií výrazně šetří energii. Vzhledem k malé tlouštce zabírá na stole mnohem méně místa než běžné monitory.Mega barvy mega kontrast mega zážitek – Je dynamické zobrazení – a pak je mega dynamické zobrazení. Díky vylepšenému kontrastu – nejvyššímu jaký je v současné době dostupný – poskytují monitory profesionální kvalitu obrazu s bohatými a reálnými barvami o jakých se vám ani nesnilo. Strhující barvy a krystalicky čisté detaily ožijí přímo na vaší obrazovce.

Výrobce Samsung

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung BX2335 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.