Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

Samsung DB10D

Samsung DB10D

Cena produktu Samsung DB10D není známa.

 

Popis produktu Samsung DB10D: Popis produktu Monitor Samsung LH10DBDPLBC pro podnikání Všestranný a kompaktní monitor Samsung LH10DBDPLBC, který vyhovuje nejrůznějším firemním prostředím a požadavkům a poskytuje jasné výhody ...  Více informací


Samsung DB10D - popis

Popis produktu

Monitor Samsung LH10DBDPLBC pro podnikání
Všestranný a kompaktní monitor Samsung LH10DBDPLBC, který vyhovuje nejrůznějším firemním prostředím a požadavkům a poskytuje jasné výhody v podobě vyšší spolehlivosti a vynikající obrazové kvality s HD rozlišením a přirozenými barvami. Splňuje základní prezentační potřeby a dokreslí prostředí vašeho podnikání.

Perfektní obraz
Displej nabízí divákům špičkovou kvalitu obrazu a pozorování z širokých úhlů odkudkoliv. Různé režimy zobrazení pak lze použít pro různá prostředí na správném místě tak, aby obraz diváka zaujal. Detailní textury a bohaté barvy perfektně zobrazí vaše produkty a nabídnou zákazníkovi jen to nejlepší.

Profesionální funkce
Monitor vám nabízí řadu profesionálních funkcí v kompaktní formě a také široké možnosti použití. Splníte tak různé potřeby zákazníků. Tyto menší displeje jsou ideální pro doručování reklamního obsahu, upoutají veškerou pozornost zákazníka a můžete tak oslovit každého z nich. Monitor můžete využívat po celý den, 7 dní v týdnu.

Jednoduše jej propojíte díky instalaci a konfiguraci  SMART Signage Platform (SSSP). SSSP druhé generace eliminuje potřebu připojení počítače, nebo jiného přehrávače a snižuje tak náklady na další zařízení. Nový čtyřjádrový procesor Soc podstatně zvyšuje výkon a zpracovává vše mnohem rychleji. Nově navržená domovská obrazovka nabídne rychlý přístup k nejčastěji používaným funkcím a 100 navržených šablon pro správu, navržených pro různé trhy.

Vestavěné Wi-Fi
Díky vestavěnému modulu Wi-Fi můžete nyní obrazovku ovládat i bezdrátově a šířit tak veškerý obsah pohodlně pomocí mobilních zařízení.

Propojení více displejů
Tento model displeje nabízí připojení RS-232C, které poskytuje jednoduchý způsob propojení více displejů a umožňuje přistupovat k širší nabídce digitálního obsahu. Program na ovládání více displejů (MDC) umožňuje snadné ovládání všech připojených displejů a obsahu z jednoho centrálního umístění prostřednictvím připojení RS-232C. Protokol MDC je možné sloučit i se stávajícími technologiemi.
Šetrný k životnímu prostředí
Digitální displeje Samsung vydávají méně tepla a oxidu uhličitého, a dále mají výrazně nižší spotřebu energie a neobsahují rtuť ani olovo. Tento ekologický směr pomáhá snižovat dopad společnosti na životní prostředí a vytvářet tak lepší budoucnost.

Klíčové vlastnosti
Prezentační monitor Samsung je ideálním doplňkem pro podnikání, poskytuje úhlopříčku obrazu 10,1" s HD rozlišením 1280 x  800 obrazových bodů. Svítivost činí 450 cd/m2 a doba odezvy panelu 30 ms. Vynikající jsou také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Mezi konektorovou výbavu patří HDMI, možnost připojení RS-232C a také ovládání přes Wi-Fi pomocí mobilních zařízení.
Rozměry monitoru s podstavcem  246.8 x 165.2 x 24.9 mm a hmotnost 0,6 kg.

Dobrý

Navrhnout úpravu

Technické parametry

Úhlopříčka displeje ["]:

10,1

Nativní rozlišení:

1280 x 800 (WXGA)

Doba odezvy [ms]:

30

Reproduktory:

Ano

Základní parametry

Úhlopříčka displeje ["]:

10,1

Nativní rozlišení:

1280 x 800 (WXGA)

Kontrast [:1]:

50 000

Doba odezvy [ms]:

30

Rozteč bodů [mm]:

0,16

Jas [cd/m2]:

450

Frekvence [Hz]:

60

Poměr stran:

16:10

Výstupní výkon reproduktorů [W]:

2

Spotřeba [W]:

63,7

Barva:

černá

Zobrazovací úhly

Úhel horizontálního pohledu [°]:

178

Úhel vertikálního pohledu [°]:

178

Logistické parametry

Šířka [mm]:

246,8

Výška [mm]:

165,2

Hloubka [mm]:

24,9

Hmotnost [kg]:

0,6

Výbava

Reproduktory:

Ano

Montáž na zeď:

Ano

Rozměr pro VESA držák:

50 x 50

Technologie

LED podsvícení:

Ano

Vstupy / Výstupy

HDMI vstup:

Ano

Počet HDMI:

1

Výrobce Samsung
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
10.1 "
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1280x800
Spotřeba energie
Informace o parametru Spotřeba energie
63.7 W
LED podstvícení Ano
Hmotnost 0.6 kg
Odezva
Informace o parametru Odezva
30 ms
Kontrast
Informace o parametru Kontrast
50000:1
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Reproduktory
Informace o parametru Reproduktory
Ano
Jas
Informace o parametru Jas
450 cd/m²

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung DB10D užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.