Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

Samsung DB40E

Samsung DB40E

Cena produktu Samsung DB40E není známa.

 

Popis produktu Samsung DB40E: Popis produktu Monitor Samsung LH40DBEPLGC pro podnikání Všestranný a kompaktní monitor v tenkém designu Samsung LH40DBEPLGC, který vyhovuje nejrůznějším firemním prostředím a požadavkům a pos...  Více informací


Samsung DB40E - popis

Popis produktu

Monitor Samsung LH40DBEPLGC pro podnikání
Všestranný a kompaktní monitor v tenkém designu Samsung LH40DBEPLGC, který vyhovuje nejrůznějším firemním prostředím a požadavkům a poskytuje jasné výhody v podobě vyšší spolehlivosti a vynikající obrazové kvality s Full HD rozlišením a přirozenými barvami. Splňuje základní prezentační potřeby a dokreslí prostředí vašeho podnikání.

Perfektní obraz
Displej nabízí divákům špičkovou kvalitu obrazu a pozorování z širokých úhlů odkudkoliv. Různé režimy zobrazení pak lze použít pro různá prostředí na správném místě tak, aby obraz diváka zaujal. Detailní textury a bohaté barvy perfektně zobrazí vaše produkty a nabídnou zákazníkovi jen to nejlepší.

Profesionální funkce
Monitor vám nabízí řadu profesionálních funkcí v kompaktní formě a také široké možnosti použití. Splníte tak různé potřeby zákazníků. Tyto menší displeje jsou ideální pro doručování reklamního obsahu, upoutají veškerou pozornost zákazníka a můžete tak oslovit každého z nich. Monitor můžete využívat po celý den, 7 dní v týdnu.

Jednoduše jej propojíte díky instalaci a konfiguraci  SMART Signage Platform (SSSP). SSSP druhé generace eliminuje potřebu připojení počítače, nebo jiného přehrávače a snižuje tak náklady na další zařízení. Nový čtyřjádrový procesor Soc podstatně zvyšuje výkon a zpracovává vše mnohem rychleji. Nově navržená domovská obrazovka nabídne rychlý přístup k nejčastěji používaným funkcím a 100 navržených šablon pro správu, navržených pro různé trhy.
Vestavěné Wi-Fi
Díky vestavěnému modulu Wi-Fi můžete nyní obrazovku ovládat i bezdrátově a šířit tak veškerý obsah pohodlně pomocí mobilních zařízení.

Propojení více displejů
Tento model displeje nabízí připojení RS-232C, které poskytuje jednoduchý způsob propojení více displejů a umožňuje přistupovat k širší nabídce digitálního obsahu. Program na ovládání více displejů (MDC) umožňuje snadné ovládání všech připojených displejů a obsahu z jednoho centrálního umístění prostřednictvím připojení RS-232C. Protokol MDC je možné sloučit i se stávajícími technologiemi.

Šetrný k životnímu prostředí
Digitální displeje Samsung vydávají méně tepla a oxidu uhličitého, a dále mají výrazně nižší spotřebu energie a neobsahují rtuť ani olovo. Tento ekologický směr pomáhá snižovat dopad společnosti na životní prostředí a vytvářet tak lepší budoucnost.
Klíčové vlastnosti
Prezentační monitor Samsung je ideálním doplňkem pro podnikání, poskytuje úhlopříčku obrazu 40" s Full HD rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů. Svítivost činí 350 cd/m2 a doba odezvy panelu 8 ms. Vynikající jsou také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Mezi konektorovou výbavu patří HDMI, D-Sub a DVI-D, disponuje možností připojení a ovládání přes Wi-Fi a ovládáním pomocí mobilních zařízení. Disponuje také rozhraním  RS232C / RJ45 MDC pro propojení více monitorů.
Rozměry monitoru s podstavcem  906,6 x 524,7 x 49,9 mm a hmotnost 7,5 kg, možnost montáže VESA 200 x 200 mm.

Dobrý

Navrhnout úpravu

Technické parametry

Úhlopříčka displeje ["]:

40

Nativní rozlišení:

1920 x 1080 (Full HD)

Doba odezvy [ms]:

8

Reproduktory:

Ano

Základní parametry

Úhlopříčka displeje ["]:

40

Nativní rozlišení:

1920 x 1080 (Full HD)

Kontrast [:1]:

50 000

Doba odezvy [ms]:

8

Rozteč bodů [mm]:

0,15

Jas [cd/m2]:

350

Frekvence [Hz]:

60

Poměr stran:

16:9

Výstupní výkon reproduktorů [W]:

20

Spotřeba [W]:

76

Barva:

černá

Zobrazovací úhly

Úhel horizontálního pohledu [°]:

178

Úhel vertikálního pohledu [°]:

178

Logistické parametry

Šířka [mm]:

906,6

Výška [mm]:

524,7

Hloubka [mm]:

49,9

Hmotnost [kg]:

7,5

Výbava

Reproduktory:

Ano

Montáž na zeď:

Ano

Rozměr pro VESA držák:

200 x 200

Technologie

LED podsvícení:

Ano

Vstupy / Výstupy

HDMI vstup:

Ano

Počet HDMI:

1

DVI vstup:

Ano

VGA (D-Sub) vstup:

Ano

Výrobce Samsung
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1920x1080
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
40 "
Hmotnost 7.5 kg
Spotřeba energie
Informace o parametru Spotřeba energie
76 W
USB port Ano
Kontrast
Informace o parametru Kontrast
50000:1
Odezva
Informace o parametru Odezva
8 ms
Pivot
Informace o parametru Pivot
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ne
Reproduktory
Informace o parametru Reproduktory
Ano
DVI
Informace o parametru DVI
Ano
VGA
Informace o parametru VGA
Ano
Jas
Informace o parametru Jas
350 cd/m²

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung DB40E užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.