HLEDEJCENY.cz

Samsung DM55E - porovnání cen

Samsung DM55E

Popis produktu

Monitor Samsung LH55DMEPLGC pro podnikání
Všestranný a kompaktní monitor v tenkém designu Samsung LH55DMEPLGC, který vyhovuje nejrůznějším firemním prostředím a požadavkům a poskytuje jasné výhody v podobě vyšší spolehlivosti a vynikající obrazové kvality s Full HD rozlišením a přirozenými barvami. Splňuje základní prezentační potřeby a dokreslí prostředí vašeho podnikání.

Perfektní obraz
Displej nabízí divákům špičkovou kvalitu obrazu a pozorování z širokých úhlů odkudkoliv. Různé režimy zobrazení pak lze použít pro různá prostředí na správném místě tak, aby obraz diváka zaujal. Detailní textury a bohaté barvy perfektně zobrazí vaše produkty a nabídnou zákazníkovi jen to nejlepší.

Profesionální funkce
Monitor vám nabízí řadu profesionálních funkcí v kompaktní formě a také široké možnosti použití. Splníte tak různé potřeby zákazníků. Tyto menší displeje jsou ideální pro doručování reklamního obsahu, upoutají veškerou pozornost zákazníka a můžete tak oslovit každého z nich. Monitor můžete využívat po celý den, 7 dní v týdnu.

Jednoduše jej propojíte díky instalaci a konfiguraci  SMART Signage Platform (SSSP). SSSP druhé generace eliminuje potřebu připojení počítače, nebo jiného přehrávače a snižuje tak náklady na další zařízení. Spravujte své digitální reklamy snadno a bezdrátově s aplikací MagicInfo S3. Snadná obsluha obsahu pomocí přednastavených šablon , nahrávat reklamy a spouštět je pomocí mobilního telefonu, nebo tabletu.
Vestavěné Wi-Fi
Díky vestavěnému modulu Wi-Fi můžete nyní obrazovku ovládat i bezdrátově a šířit tak veškerý obsah pohodlně pomocí mobilních zařízení.

Propojení více displejů
Tento model displeje nabízí připojení RS-232C, které poskytuje jednoduchý způsob propojení více displejů a umožňuje přistupovat k širší nabídce digitálního obsahu. Program na ovládání více displejů (MDC) umožňuje snadné ovládání všech připojených displejů a obsahu z jednoho centrálního umístění prostřednictvím připojení RS-232C. Protokol MDC je možné sloučit i se stávajícími technologiemi.

Šetrný k životnímu prostředí
Digitální displeje Samsung vydávají méně tepla a oxidu uhličitého, a dále mají výrazně nižší spotřebu energie a neobsahují rtuť ani olovo. Tento ekologický směr pomáhá snižovat dopad společnosti na životní prostředí a vytvářet tak lepší budoucnost.
Klíčové vlastnosti
Prezentační monitor Samsung je ideálním doplňkem pro podnikání, poskytuje úhlopříčku obrazu 55" s Full HD rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů. Svítivost činí 450 cd/m2 a doba odezvy panelu 6 ms. Vynikající jsou také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Mezi konektorovou výbavu patří 2x HDMI, D-Sub, DVI-D a DisplayPort, disponuje možností připojení a ovládání přes Wi-Fi a ovládáním pomocí mobilních zařízení přes aplikaci SMART Signage Platform (SSSP) 3. Disponuje také rozhraním  RS232C / RJ45 MDC pro propojení více monitorů.
Rozměry monitoru s podstavcem  1.230,6 x 706,9 x 49,9 mm a hmotnost 15,4 kg, možnost montáže VESA 400 x 400 mm.
 

Dobrý

Navrhnout úpravu

Technické parametry

Úhlopříčka displeje ["]:

55

Nativní rozlišení:

1920 x 1080 (Full HD)

Doba odezvy [ms]:

6

Reproduktory:

Ano

Základní parametry

Úhlopříčka displeje ["]:

55

Nativní rozlišení:

1920 x 1080 (Full HD)

Kontrast [:1]:

50 000

Doba odezvy [ms]:

6

Rozteč bodů [mm]:

0,21

Jas [cd/m2]:

450

Frekvence [Hz]:

60

Poměr stran:

16:9

Výstupní výkon reproduktorů [W]:

20

Spotřeba [W]:

130

Barva:

černá

Zobrazovací úhly

Úhel horizontálního pohledu [°]:

178

Úhel vertikálního pohledu [°]:

178

Logistické parametry

Šířka [mm]:

1 230,6

Výška [mm]:

706,9

Hloubka [mm]:

49,9

Hmotnost [kg]:

15,4

Výbava

Reproduktory:

Ano

Montáž na zeď:

Ano

Rozměr pro VESA držák:

400 x 400

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2020 HLEDEJCENY.cz