Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

SAMSUNG ED65D

SAMSUNG ED65D

Cena produktu SAMSUNG ED65D není známa.

 

Popis produktu SAMSUNG ED65D: 65" SAMSUNG ED65D / LED / 1920 x 1080 / 16:9 / 6,5ms / 4 000:1 / 320cd-m2 / D-sub / HDMI / Černý 65" SAMSUNG ED65D - Zaujměte své cílové publikum prostřednictvím ohromujícího obrazu v rozlišení...  Více informací


SAMSUNG ED65D - popis

65" SAMSUNG ED65D / LED / 1920 x 1080 / 16:9 / 6,5ms / 4 000:1 / 320cd-m2 / D-sub / HDMI / Černý

65" SAMSUNG ED65D - Zaujměte své cílové publikum prostřednictvím ohromujícího obrazu v rozlišení Full HD a ostrého textu na velkoformátovém displeji Samsung řady EDD. Toto digitální prezentační řešení vám v jednom cenově dostupném displeji poskytne všechny základní možnosti, které potřebujete k jednoduššímu vytváření poutavých sdělení. Vyznačují se štíhlým a lehkým designem, díky němuž je jejich instalace ve srovnání s těžkopádnými běžnými displeji velice snadná, čímž ušetříte zbytečné náklady na instalaci. Tyto displeje využívají technologii d-LED (Direct LED) BLU, která zajišťuje bohatou kvalitu obrazu, nízkou spotřebu energie a nižší provozní náklady. Displeje řady EDD jsou kromě toho dostupné ve velikostech od 32 až do 75 palců, díky čemuž si můžete vybrat model, který bude přesně odpovídat vašim konkrétním potřebám.
Rozšíření možností obsahu pomocí externích jednotek s obsahem a volitelného modulu Samsung PIM

Displeje řady EDD jsou navržené tak, aby prostřednictvím volitelného modulu PIM umožňovaly použití obsahu z různých externích zdrojů včetně počítačů, externích pevných disků a jednotek USB. Moduly Samsung PIM používají připojení vyhovující specifikaci Intel® OPS (Open Pluggable Specification), která umožňuje napájení zařízení i poskytování zdroje obrazu prostřednictvím jediného kabelu. Není tak nutné používat další napájecí kabel. Po instalaci volitelného modulu PIM vzniká přehlednější a čistější prostředí, ve kterém zůstává zachovaný tenký design displejů řady EDD.

Kvalitnější vizuální komunikace pro vyšší produktivitu

Displeje řady EDD s úhlopříčkou 65" a 75" se dodávají s volitelnoudotykovou povrchovou vrstvou, která se snadno instaluje a která obohatí zážitky uživatelů a pozdvihne vaši značku v libovolném prostředí. Vylepšená dotyková technologie IR používající vertikální a horizontální snímání zajišťuje, že každý centimetr obrazovky poskytuje realistické zážitky z ovládání displeje více dotyky. Odolná povrchová vrstva s tloušťkou 3,2 mm chrání displej před nesčetnými zdroji poškození včetně prachu a zajišťuje dlouhodobý výkon.

Výrobce Samsung
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
7 "
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1920x1080
Spotřeba energie
Informace o parametru Spotřeba energie
180 W
USB port Ano
Kontrast
Informace o parametru Kontrast
4000:1
Odezva
Informace o parametru Odezva
5 ms
Dotykové
Informace o parametru Dotykové
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Jas
Informace o parametru Jas
320 cd/m²

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAMSUNG ED65D užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.