Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

SAMSUNG HTV HG32EJ470NKXEN 32"/

SAMSUNG HTV HG32EJ470NKXEN 32"/

Cena:

10 435 Kč

Koupit za 10 435 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu SAMSUNG HTV HG32EJ470NKXEN 32"/: Sofistikované hotelové vybaveníŘada Samsung HJ470 umožňuje hotelovým operátorům poskytovat bohatý a pohodlný zážitek pro hosty. Série HJ470 je kompatibilní s existujícími koaxiálními infrastrukturami a poskytuje hotelovému managementu informace o potřebách údržby a servisu a zajišťuje, aby hosté byli vždy spokojeni.Inovativní domácí menuRozšířená nabídka Home umožňuje hotelům přivítat hosty úvodním videem spolu s logem hotelu, což zvyšuje povědomí o značce hotelu. V domovské nabídce je také uvedeno datum, čas a často používané příkazy. Toto cenově efektivní řešení je přizpůsobitelné a zjednodušuje přístup k displejiBezproblémová integrace koaxiální sítěJako jednotné, koaxiální řešení pro správu obsahu LYNK REACH 4.0 zesiluje servisní procesy a udržuje konzistentní interakci mezi uživateli. Díky centralizovanému monitorování v reálném čase mohou manažeři hotelu rychle napravit problémy napříč jednotlivými obrazovkami nebo zobrazovacími skupinamiOdemkněte potenciál snazšího a flexibi... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

SAMSUNG HTV HG32EJ470NKXEN 32"/ - popis

Sofistikované hotelové vybaveníŘada Samsung HJ470 umožňuje hotelovým operátorům poskytovat bohatý a pohodlný zážitek pro hosty. Série HJ470 je kompatibilní s existujícími koaxiálními infrastrukturami a poskytuje hotelovému managementu informace o potřebách údržby a servisu a zajišťuje, aby hosté byli vždy spokojeni.Inovativní domácí menuRozšířená nabídka Home umožňuje hotelům přivítat hosty úvodním videem spolu s logem hotelu, což zvyšuje povědomí o značce hotelu. V domovské nabídce je také uvedeno datum, čas a často používané příkazy. Toto cenově efektivní řešení je přizpůsobitelné a zjednodušuje přístup k displejiBezproblémová integrace koaxiální sítěJako jednotné, koaxiální řešení pro správu obsahu LYNK REACH 4.0 zesiluje servisní procesy a udržuje konzistentní interakci mezi uživateli. Díky centralizovanému monitorování v reálném čase mohou manažeři hotelu rychle napravit problémy napříč jednotlivými obrazovkami nebo zobrazovacími skupinamiOdemkněte potenciál snazšího a flexibilnějšího ovládání prostřednictvím infračerveného přijímačeIntegrovaný centralizovaný infračervený přijímač (IR) samostatných displejů zajišťuje snadnější a flexibilnější uživatelské ovládání. Všechny modely mohou přijímat IR signál na jednotlivých panelech prostřednictvím centralizovaného IR. Uživatelé mohou pomocí instalace na míru nebo montáže navigovat IR funkcionalitu z různých míst a zvyšovat nepřetržitý výkon.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAMSUNG HTV HG32EJ470NKXEN 32"/ užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.

Nejlevnější SAMSUNG HTV HG32EJ470NKXEN 32"/ akční ceny - Levné SAMSUNG HTV HG32EJ470NKXEN 32"/

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější SAMSUNG HTV HG32EJ470NKXEN 32"/ stojí 10 435 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější SAMSUNG HTV HG32EJ470NKXEN 32"/ najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Monitory.

SAMSUNG HTV HG32EJ470NKXEN 32"/ najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz