Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

SAMSUNG LFD 65" - LH65WMRWBGCXENIP flip 2 panel

SAMSUNG LFD 65" - LH65WMRWBGCXENIP flip 2 panel

Cena:

66 130 Kč

Koupit za 66 130 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu SAMSUNG LFD 65" - LH65WMRWBGCXENIP flip 2 panel: Kreslete. Pište. Inspirujte Vychutnejte si naprosto přirozený a plynulý způsob psaní a kreslení spolu s výhodami digitálního displeje. K tomu, abyste využili různé tloušťky tahu, barev a stylů navíc nepotřebujete zvláštní dotykové pero. Vytvářet inspirativní díla můžete takřka čímkoliv. Sdílejte svá díla Dotykový displej Samsung Flip umožňuje díky rozsáhlým možnostem konektivity snadné zapojení více uživatelů. Takže vy i vaši spolupracovníci můžete kdykoliv upravovat a tvořit rozmanitý obsah v té nejvyšší kvalitě. Intuitivní ovládání Uživatelské rozhraní obrazovky Samsung Flip bylo navrženo pro snadnou navigaci a rychlý přístup ke všem důležitým funkcím. Ovládací prvky i snadné prohlížení vytvořených dokumentů máte vždy na dosah. Náhled obsahu i možnost jeho rychlé úpravy před publikováním jsou samozřejmostí. Ochrání vaši originalitu Uzamkněte své drahocenné myšlenky před zvídavým zrakem nepovolaných osob. Obrazovka Flip je vybavena spolehlivým zabezpečením, kt... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

SAMSUNG LFD 65" - LH65WMRWBGCXENIP flip 2 panel - popis

Kreslete. Pište. Inspirujte Vychutnejte si naprosto přirozený a plynulý způsob psaní a kreslení spolu s výhodami digitálního displeje. K tomu, abyste využili různé tloušťky tahu, barev a stylů navíc nepotřebujete zvláštní dotykové pero. Vytvářet inspirativní díla můžete takřka čímkoliv. Sdílejte svá díla Dotykový displej Samsung Flip umožňuje díky rozsáhlým možnostem konektivity snadné zapojení více uživatelů. Takže vy i vaši spolupracovníci můžete kdykoliv upravovat a tvořit rozmanitý obsah v té nejvyšší kvalitě. Intuitivní ovládání Uživatelské rozhraní obrazovky Samsung Flip bylo navrženo pro snadnou navigaci a rychlý přístup ke všem důležitým funkcím. Ovládací prvky i snadné prohlížení vytvořených dokumentů máte vždy na dosah. Náhled obsahu i možnost jeho rychlé úpravy před publikováním jsou samozřejmostí. Ochrání vaši originalitu Uzamkněte své drahocenné myšlenky před zvídavým zrakem nepovolaných osob. Obrazovka Flip je vybavena spolehlivým zabezpečením, které umožňuje uživatelům nastavit individuální heslo pro přístup pouze k vybraným projektům. Nenechte se omezovat Samsung Flip podporuje rozmanitá řešení pro jednoduché sdílení a úpravu obsahu. Dosáhněte efektivnější spolupráce propojením s dalšími přístroji. Využijte například svá mobilní zařízení a spojte se s displejem bezdrátově i pomocí kabelu. Okamžitá synchronizace Synchronizujte svá mobilní zařízení se Samsung Flip prostřednictvím funkce Touch Out Control. Změny na displeji se v reálném čase odrazí i na dalších přístrojích – a naopak. Výsledkem je efektivnější a dynamičtější způsob práce a prohlížení obsahu. Představte své projekty Upravte si Samsung Flip do té správné polohy. Je umístěný na ergonomickém a nastavitelném stojanu, takže umožňuje prezentovat vaše nápady v horizontální i vertikální poloze přesně podle vašich potřeb. Uložte si poznámky Rozlučte se s nepraktickým přepisováním, focením a rozesíláním poznámek z porad a brainstormingů. Samsung Flip vás této nepříjemné činnosti zbaví, neboť umožňuje snadné uložení vašich zaznamenaných myšlenek i jejich následné sdílení se spolupracovníky Spojení stylu a komfortu Elegantní světle šedý vzhled Samsung Flip z něj činí perfektní doplněk každého moderního pracoviště. Pyšní se ergonomickým designem s možností naklonění o 4,5 stupně. Také je vybaven pouzdrem na pero a odkládací poličkou. Flip je jednoduše připraven poskytnout vám moderní způsob působivé prezentace myšlenek i praktické pomůcky pro každodenní práci.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAMSUNG LFD 65" - LH65WMRWBGCXENIP flip 2 panel užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.

Nejlevnější SAMSUNG LFD 65" - LH65WMRWBGCXENIP flip 2 panel akční ceny - Levné SAMSUNG LFD 65" - LH65WMRWBGCXENIP flip 2 panel

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější SAMSUNG LFD 65" - LH65WMRWBGCXENIP flip 2 panel stojí 66 130 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější SAMSUNG LFD 65" - LH65WMRWBGCXENIP flip 2 panel najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Monitory.

SAMSUNG LFD 65" - LH65WMRWBGCXENIP flip 2 panel najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz