Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

SAMSUNG ME46C

SAMSUNG ME46C

Cena produktu SAMSUNG ME46C není známa.

 

Popis produktu SAMSUNG ME46C: 46" SAMSUNG ME46C / E-LED / 1920 x 1080 / LED BLU / 16:9 / 8ms / 5 000:1 / 450cd-m2 / VGA+DVI+HDMI+DP / Černý Lepší čitelnost díky výjimečné kvalitě obrazu Displeje Samsung řady MEC poskytují ...  Více informací


SAMSUNG ME46C - popis

46" SAMSUNG ME46C / E-LED / 1920 x 1080 / LED BLU / 16:9 / 8ms / 5 000:1 / 450cd-m2 / VGA+DVI+HDMI+DP / Černý

Lepší čitelnost díky výjimečné kvalitě obrazu
Displeje Samsung řady MEC poskytují vysokou kvalitu obrazu bez zkreslení, rozmazání nebo přesvětlení, které je obvyklé u tradičních projektorů, čímž zajišťují produktivní a ničím nerušené prezentace. Mimořádně průzračný panel poskytuje ostřejší a detailnější obraz a vyšší kvalitu obrazu. Tento panel zároveň snižuje rozptyl světla a odrazy, čímž zlepšuje čitelnost. Výsledkem rozšířeného kontrastního poměru a vyššího jasu jsou atraktivnější displeje se živějším a detailnějším obrazem.

Integrované řešení, které vytváří nové zážitky z digitálních prezentačních displejů
V displejích Samsung je integrované řešení SSSP (Samsung Smart Signage Platform), které přináší výkon dvoujádrového procesoru a kombinaci přehrávače médií a integrovaného zobrazovacího řešení, přehrávače MagicInfo™ Premium S. Toto řešení eliminuje potřebu použití přídavných počítačových modulů a zároveň odstraňuje problémy při instalaci a údržbě. Pomocí přehrávače MagicInfo™ Premium S, který je součástí řešení, mohou firmy bez námahy vytvářet, plánovat a nasazovat obsah. V jednom čipu je integrovaný dvoujádrový procesor, úložný prostor s kapacitou 8GB a vysoce výkonný grafický procesor, díky čemuž lze simultánně a nepřetržitě vysílat různé typy obsahu. Za displej s integrovaným přehrávačem médií a prémiovým řešením správy zaplatíte méně, čímž ušetříte ještě více.

Vytvářejte, zobrazujte a spravujte. Jednoduše a bez zbytečných kroků.
Vestavěné řešení přehrávače Samsung MagicInfo™ Premium S je navržené tak, aby umožňovalo snadno vytvářet, nasazovat a zobrazovat obsah, a dokonce i řídit provoz displejů.
? Snadné vytváření obsahu:
Pomocí myši můžete v intuitivním uživatelském rozhraní snadno vytvářet multimediální a interaktivní obsah založený na předdefinovaných šablonách a přizpůsobovat poutavá sdělení.
? Snadné a efektivní nasazení obsahu:
Obsah lze přehrávat na více displejích z centrálního počítače, přímo z interního úložného prostoru nebo z disku USB připojeného prostřednictvím technologie Plug and Play.
? Jednoduchý provoz displejů:
Z jednoho centrálního místa můžete efektivně a bez problémů sledovat a plánovat různé typy obsahu zobrazovaného na více displejích.
Za funkce integrovaného přehrávače Samsung MagicInfo™ Premium S nemusíte vůbec nic doplácet. 
Díky přehrávači MagicInfo™ Premium S nebylo sledování stavu displejů a ovládání jejich provozu ještě nikdy tak jednoduché.

Prezentujte velký obraz s nižší spotřebou energie
Displeje řady Samsung MEC jsou ekonomické a ohleduplné k životnímu prostředí. Technologie Edge LED zabudovaná do displejů řady MEC se vyznačuje LED lampami umístěnými na bočních stranách panelu. Tyto lampy vyzařují světlo na bočních stranách displeje, čehož výsledkem je mnohem tenčí obrazovka vyžadující méně lamp než běžné panely. Díky menšímu počtu LED lamp se snížila spotřeba energie a vyzařování tepla a zároveň bylo možné dosáhnout tenkého designu s nižší hmotností. Všechna tato vylepšení přispívají k vytvoření příjemnějšího prostředí pro diváky, kteří se nacházejí v blízkosti displejů.

Více možností připojení k usnadnění ovládání

Displeje Samsung řady MEC nabízejí bohaté možnosti připojení, a to i při práci s připojením RJ45 a RS-232, na které se výhradně spoléhají konkurenční displeje. Velkoformátové displeje LED od společnosti Samsung umožňují používat oba tyto typy sítí současně. Pomocí rozhraní DVI s výstupní smyčkou lze jeden prezentovaný obraz sdílet s okolními obrazovkami. Díky této funkci není nutné kupovat pro každý displej samostatný rozdělovač videosignálu, což přináší ještě vyšší úsporu nákladů na zařízení.

Optimalizace funkcí a prodloužení životnosti díky volitelnému ochrannému sklu

Volitelné ochranné sklo chrání displej před možným poškozením při kontaktu s nebezpečnými předměty. Nabízí oboustrannou ochranu v komerčních prostředích. Po nainstalování bezrámového plochého ochranného skla vznikne stylový displej, který se dokonale hodí do okolního prostředí.

Efektivnější prezentační prostředí díky volitelným počítačovým modulům

Pomocí snadno instalovatelných počítačových modulů mohou firmy proměnit své velkoformátové LED displeje Samsung na všestranná digitální prezentační řešení, která budou maximálně vyhovovat jejich specifickým obchodním potřebám. Stačí, když se modul zasune do kompatibilního velkoformátového displeje, a digitální prezentační obsah bude možné přehrávat, aniž by bylo nutné displej rozebírat. Počítačové moduly eliminují potřebu externího počítače a kabelů, díky čemuž přispívají k vytvoření čistého prezentačního prostředí. Používání počítačového modulu nejen snižuje náklady na vybavení, ale zajišťuje i efektivní využití prostoru a vytváří jednodušší prostředí.

• Snadná instalace modulů jejich zasunutím do velkoformátového displeje Samsung
• Díky tenkému a lehkému designu modulů není nutné používat velká a těžká zařízení
• Vysoký a spolehlivý výkon díky dvoujádrovému nebo čtyřjádrovému procesoru
• Jednoduché vytváření obsahu pro velkoformátový displej pomocí integrovaného digitálního prezentačního softwaru Samsung MagicInfo™ Premium

Větší flexibilita displeje díky otáčení obrazu

Displeje řady MEC nabízejí funkci otočení obrazu, která umožňuje přepínat mezi orientací na výšku a na šířku, výsledkem čehož je větší flexibilita displeje. K dosažení maximálního pohodlí při otáčení obrazu jsou k dispozici dvě možnosti poměru stran: původní poměr stran a automatické přizpůsobení poměru stran displeji. Po otočení obrazu se zachovává jeho kvalita a správný poměr stran.

Zapojte diváky pomocí volitelného modulu s interaktivní dotykovou vrstvou

Volitelný dotykový modul promění váš displej na dynamické dotykové řešení. Přidané dotykové funkce rozšiřují možnosti uživatelů tím, že jim umožňují pracovat přímo se zobrazeným obsahem. Vícedotykové ovládání využívající až šest bodů přináší uspokojivé zážitky více uživatelům současně. Monitory s velikostí 32 až 55 palců jsou vybavené infračerveným dotykovým ovládáním.

Výrobce Samsung
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
46 "
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1920x1080
USB port Ano
Odezva
Informace o parametru Odezva
8 ms
Dotykové
Informace o parametru Dotykové
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAMSUNG ME46C užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.