Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

SAMSUNG P2270

SAMSUNG P2270

Cena produktu SAMSUNG P2270 není známa.

 

Popis produktu SAMSUNG P2270: Úsporná konstrukce Ecofit dosahuje hloubky pouhých 30 mm, což je poloviční hodnota oproti konvenčním modelům. Decentní barevný design s křišťálovým držákem a hladkou zadní částí Design ToC (Touch ...  Více informací


SAMSUNG P2270 - popis

Úsporná konstrukce Ecofit dosahuje hloubky pouhých 30 mm, což je poloviční hodnota oproti konvenčním modelům. Decentní barevný design s křišťálovým držákem a hladkou zadní částí Design ToC (Touch of Color) se stupni šedé v odstínu 'uhlově šedá' : Rámeček ve stylu ToC (Touch of Color) mění svoji barvu podle osvětlení. Sluneční světlo zvýrazňuje odstíny šedé, méně denního světla barvu ztmavuje. Styl ToC (Touch of Color) je vylepšen využitím dalších technologií aplikovaných na tvar Ecofit těla přístroje i podstavce. Černé povrchové zpracování Ecofit perfektně ladí s interiéry v každém směru. 33% úspora energie díky snížení počtu prvků zajišťujících podsvícení. Tlačítka funkcí se po dotyku prstu tlumeně rozzáří. Po nastavení opět automaticky zmizí a ponechají rámeček čistě černý. Ve standardu 920 x 1.080 Full HD ožívají i ty nejpodrobnější a nejrealističtěji podané detaily - barvy jsou zářivější, pohybující se obrázky jsou plynulejší a akční scény jsou dynamičtější. Rozšířený rozsah emocionálního výrazu vám umožní se hlouběji ponořit do zábavy a intenzivněji si užít sledování obrazu.

Výrobce Samsung
Dotykové
Informace o parametru Dotykové
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAMSUNG P2270 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.