Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

Samsung S22C350H

Samsung S22C350H

Cena produktu Samsung S22C350H není známa.

 

Popis produktu Samsung S22C350H: LCD monitor Samsung S22C350H Monitory Samsung řady 3 poskytují vynikající podání reálných barev, ekonomicky a ekologicky šetrné provedení a báječnou konektivitu. Dodávají se ve stylovém provedení ...  Více informací


Samsung S22C350H - popis

LCD monitor Samsung S22C350H Monitory Samsung řady 3 poskytují vynikající podání reálných barev, ekonomicky a ekologicky šetrné provedení a báječnou konektivitu. Dodávají se ve stylovém provedení s vysoce lesklým povrchem. Monitor spadá do tzv. zelených monitorů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Splňuje certifikace EPEAT nebo Energy Star. LED podsvícení Monitor je vybaven LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí, jelikož má příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a životnost. Úspora energie S technologií ekologické úspory energie je snižování spotřeby energie snadné. Tato technologie upravuje jas monitoru podle toho, kolik energie chcete ušetřit. Díky možnosti výběru ze tří režimů úspory energie (50%, 25% a vypnutí úspory energie) můžete používání monitoru dokonale přizpůsobit svým vlastním potřebám. Co všechno monitor zvládne? S monitorem Samsung S24C350H můžete vykonávat běžnou práci s kancelářskými programy a díky dostatečné velikosti 24" pracovat s více okny najednou. Díky Full HD rozlišení 1920 x 1080 si můžete prohlížet prezentace a fotografie. Klíčové vlastnosti Monitor Samsung S24C350H poskytuje úhlopříčku obrazu 24" s nativním rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů a zobrazit na něm lze až 16,7 milionu barev. Podsvícení panelu zajišťuje úsporná LED technologie. Doba odezvy panelu činí pěkných 5 ms, svítivost 300 cd/m2 a kontrastní poměr nese označení Mega Dynamic Contrast Ratio. Tyto vlastnosti spolu s dobrým úhlem viditelnosti (170° horizontálně a 160° vertikálně) z něj činí ideální monitor pro většinu činností. K počítači lze monitor připojit pomocí analogového VGA a digitálního HDMI.

Výrobce Samsung
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1920x1080
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
24 "
HDMI
Informace o parametru HDMI
HDMI
Odezva
Informace o parametru Odezva
5 ms

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung S22C350H užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.