Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

Samsung S24D330HS

Samsung S24D330HS

Cena produktu Samsung S24D330HS není známa.

 

Popis produktu Samsung S24D330HS: Extrémně rychlá odezva blížící se 1 ms!Monitor od společnosti Samsung snadno zvládne vysoké nároky na rychlost odezvy při sledování akčních filmů, her nebo sportovních událostí, neboť dosahuje hod...  Více informací


Samsung S24D330HS - popis

Extrémně rychlá odezva blížící se 1 ms!Monitor od společnosti Samsung snadno zvládne vysoké nároky na rychlost odezvy při sledování akčních filmů, her nebo sportovních událostí, neboť dosahuje hodnoty pouhé 1 ms! Ten nejrychlejší pohyb na obrazovce uvidíte jako zcela jasný a plynulý, aniž by byl rozmazaný, chvěl se nebo se zobrazoval dvojitě. V klíčovém okamžiku hry vás nezklame, protože nedochází k žádnému zpoždění reakce. 
Vychutnejte si hlubší černou v herním režimuHerní režim zajišťuje, abyste viděli herní scény v tom nejlepším provedení, pomocí okamžité optimalizace barev a kontrastu obrazu. 
Ulevte svým očím s technologií Flicker FreeTechnologie Flicker Free chrání vaše oči před neustálou únavou způsobenou blikáním obrazovky na běžných monitorech. Můžete proto delší dobu pracovat, číst, hrát hry, sledovat filmy a upravovat fotografie, aniž by se dostavila únava očí. Dopřejte si příjemný vizuální zážitek s technologií Flicker Free. 
Šetřete energii a prostředí díky monitoru šetrnému k životnímu prostředíEkologická úspora energie Plus: Technologie ekologické úspory energie snižuje jas obrazovky a zvyšuje tak energetickou účinnost. Kromě dvou standardních manuálních nastavení (minimum při 25 % a maximum při 50 %) je k dispozici zcela nová funkce Automatického nastavení, která snižuje spotřebu energie až o přibližně 10 %* v závislosti na jasu černých oblastí obrazovky. Jas obrazovky se plynule mění, přičemž zároveň šetří energii. • Bez PVC: Mechanismy a obvody monitoru jsou vyrobeny bez PVC* * , díky čemuž je zařízení šetrnější k životnímu prostředí a dopad na prostředí je nižší. * Založeno na interním testování * * Část kabeláže obsahuje PVC. 
Technické specifikaceUhlopříčka obrazovky: 24 palců
Poměr stran obrazu: 16:9
Typ panelu: TN
Jas (typický): 250cd/m2
Rozlišení: 1920 x 1080
Doba odezvy: 1 (GTG)
Zorný úhel (H / V): 170°/160°
Podpora barev: 16.7M
Obnovovací frekvence: 60Hz
Samsung MagicAngle: Ano
Samsung Magicbright: Ano
Samsung MagicUpscale: Ano
Herní režim: Ano
Bezdrátový displej: Není k dispozici
Teplota: 10~40 ?
Vlhkost: 10~80 (nekondenzující)
Barva: Vysoce lesklá černá
Typ podstavce: Jednoduchý
Naklonění: -1°(±2°)~20°(±2°)
Rozměry sestavy se stojanem (W x H x D): 569.0 x 417.2 x 197.0 mm
Rozměry balení: 635 x 111 x 408 mm
Hmotnost s podstavcem: 3.15 kg
Hmotnost balení: 4.40 kg

Výrobce Samsung
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1920x1080
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
24 "
Typ povrchu displeje Lesklý
Hmotnost 3.15 kg
Typ displeje TN
Odezva
Informace o parametru Odezva
1 ms
Jas
Informace o parametru Jas
250 cd/m²

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung S24D330HS užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.