Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

Samsung SyncMaster S22C450MW

Samsung SyncMaster S22C450MW

Cena produktu Samsung SyncMaster S22C450MW není známa.

 

Popis produktu Samsung SyncMaster S22C450MW: Business monitor Samsung S22C450MW Vynikající dojem budí v každém interiéru inovativní monitory Samsung řady C450. Ergonomický výškově nastavitelný stojan, inovativní funkce, obrovský dynamický ko...  Více informací


Samsung SyncMaster S22C450MW - popis

Business monitor Samsung S22C450MW Vynikající dojem budí v každém interiéru inovativní monitory Samsung řady C450. Ergonomický výškově nastavitelný stojan, inovativní funkce, obrovský dynamický kontrastní poměr a širšími úhly pohledu díky funkci Magic Angle, uspokojí vaše každodenní nároky na kvalitní monitor. Báječné barvy, maximální vizuální zážitky Vynikajícího podání reálných barev, přizpůsobivého jasu a výborných pozorovacích úhlů monitor dosahuje díky technologiím Samsung MagicBright 3 a MagicAngle. Technologie Samsung Magic Angle se vám při sledování filmu vždy postará o bezvadný zážitek a maximální pohodlí. S technologií Magic Angle můžete sledovat své oblíbené filmy a další multimediální obsah s maximálním pohodlím a bez jakýchkoli omezení úhlem pohledu. Díky řízení úhlu pohledu si na monitoru dopřejete maximální vizuální zážitek s báječnou ostrostí obrazu bez ohledu na to, z jakého úhlu se díváte. Monitor C450, který disponuje Mega Dynamic Contrastem (statický kontrastní poměr 1.000:1) zajišťuje, že černá je absolutně tmavá, bílá dokonale čistá a barvy maximálně jasné. LED podsvícení Monitor je vybaven LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí, jelikož má příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a životnost. Minimalizace nákladů při zachování pestrých barev Díky nové funkci DPMS 0,1 W můžete již nyní minimalizovat provozní náklady. Funkce zajistí, že tento monitor spotřebuje maximálně 0,1 W v pohotovostním režimu. Velmi nízká spotřeba přispěje k úspoře Vaší peněženky, ale i životnímu prostředí. Klíčové vlastnosti Monitor Samsung S22C450MW poskytuje úhlopříčku obrazu 21,5" s nativním rozlišením 1680 x 1050 obrazových bodů a zobrazit na něm lze až 16,7 milionu barev. Podsvícení panelu zajišťuje úsporná LED technologie. Doba odezvy panelu činí pěkných 5 ms, svítivost 250 cd/m2 a kontrastní poměr nese označení Mega Dynamic Contrast Ratio. Tyto vlastnosti spolu s dobrým úhlem viditelnosti (170° horizontálně a 160° vertikálně) z něj činí ideální monitor pro většinu činností. K počítači lze monitor připojit pomocí analogového VGA nebo digitálního DVI portu. Základní ozvučení poskytují dva 1W reproduktory. Výškově nastavitelný podstavec je možné zvednout v rozsahu 100 mm, naklonit a dokonce otočit o 90°.

Výrobce Samsung
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1680x1050
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
21.5 "
Kontrast
Informace o parametru Kontrast
1000:1
Odezva
Informace o parametru Odezva
5 ms

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung SyncMaster S22C450MW užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.