Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

Samsung SyncMaster S24C550ML

Samsung SyncMaster S24C550ML

Cena produktu Samsung SyncMaster S24C550ML není známa.

 

Popis produktu Samsung SyncMaster S24C550ML: Monitor Samsung S24C550ML Objevte jedinečný design, vysoce kvalitní obraz a moderní technologie s monitorem Samsung S24C550ML. Široké pozorovací úhly Vám dodají nejlepší pohled z jakéhokoliv úhlu....  Více informací


Samsung SyncMaster S24C550ML - popis

Monitor Samsung S24C550ML Objevte jedinečný design, vysoce kvalitní obraz a moderní technologie s monitorem Samsung S24C550ML. Široké pozorovací úhly Vám dodají nejlepší pohled z jakéhokoliv úhlu. Získáte nejlepší obrazovou kvalitu a perfektní barvy s mega dynamickým kontrastem. S technologií ekologické úspory energie je snižování spotřeby energie snadné. Tato technologie upravuje jas monitoru podle toho, kolik energie chcete ušetřit. Báječné barvy, maximální vizuální zážitky Vynikajícího podání reálných barev, přizpůsobivého jasu a výborných pozorovacích úhlů monitor dosahuje díky technologiím Samsung MagicBright 3 a MagicAngle. Technologie Samsung Magic Angle se vám při sledování filmu vždy postará o bezvadný zážitek a maximální pohodlí. S technologií Magic Angle můžete sledovat své oblíbené filmy a další multimediální obsah s maximálním pohodlím a bez jakýchkoli omezení úhlem pohledu. Díky řízení úhlu pohledu si na monitoru dopřejete maximální vizuální zážitek s báječnou ostrostí obrazu bez ohledu na to, z jakého úhlu se díváte. Technologie Magic Upscale Lepší kvalitu obrazu zaručí technologie Magic Upscale. Pokud připojíte monitor k notebooku, zvýší se rozlišení a uvidíte totéž v lepší kvalitě. Poskytuje pouze výborné a čisté barvy a obrázky. Báječná MHL technologie pro přenos obrazu Díky skvělé technologii MHL ( Mobile High-Definition Link) budete moci propojit Váš smartphone s monitorem. Obsah na displeji smartphone se Vám promítne na monitoru pomocí jediného kabelu. LED podsvícení Monitor je vybaven LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí, jelikož má příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a životnost. Klíčové vlastnosti Monitor Samsung S24C550ML poskytuje úhlopříčku obrazu 23,6" s nativním rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů a zobrazit na něm lze až 16,7 milionu barev. Podsvícení panelu zajišťuje úsporná LED technologie. Doba odezvy panelu činí velmi pěkných 2 ms, svítivost 250 cd/m2 a kontrastní poměr nese označení Mega Dynamic Contrast Ratio. Tyto vlastnosti spolu s dobrým úhlem viditelnosti (170° horizontálně a 160° vertikálně) z něj činí ideální monitor pro většinu činností. K počítači lze monitor připojit pomocí analogového D-Sub nebo 2x HDMI konektoru. Vynikající ozvučení poskytují dva 5W reproduktory.

Výrobce Samsung
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1920x1080
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
23.6 "
Odezva
Informace o parametru Odezva
2 ms
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ne

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung SyncMaster S24C550ML užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.