Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Monitory >

Samsung SyncMaster T24C300EW

Samsung SyncMaster T24C300EW

Cena produktu Samsung SyncMaster T24C300EW není známa.

 

Popis produktu Samsung SyncMaster T24C300EW: Televizní monitor Samsung T24C300EW T24C300EW je televizní monitor od společnosti Samsung s velikostí úhlopříčky 24", jehož součástí je integrovaný tuner pro příjem digitálního pozemního a kabelov...  Více informací


Samsung SyncMaster T24C300EW - popis

Televizní monitor Samsung T24C300EW T24C300EW je televizní monitor od společnosti Samsung s velikostí úhlopříčky 24", jehož součástí je integrovaný tuner pro příjem digitálního pozemního a kabelového vysílání (DVB-T/C). Monitor poskytuje chytré řešení 2v1 - je ideální pro práci i zábavu. Dosáhněte úspor díky LED technologii Monitor je vybaven LED podsvícením, díky čemuž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí, jelikož má příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a životnost. ConnectShare Díky funkci ConnectShare již nemusíte ztrácet čas. Sledujte filmy, prohlížejte obrázky nebo poslouchejte hudbu z externího harddisku nebo USB zařízení, které snadno připojíte pomocí portu USB. Díky této funkci nemusíte zapínat počítač ani notebook. Přívětivé funkce a skvělá konektivita Funkce EPG (elektronický programový průvodce), teletext, časovač, PIP (obraz v obraze) jistě každého potěší. Součástí jsou dva 5W reproduktory s podporou standardu SRS Theater Sound. Pro připojení využijte HDMI vstup, D-Sub, komponentní a kompozitní vstup, Scart, CI slot pro dekódovací karty a USB rozhraní pro připojení externích USB zařízení. Klíčové vlastnosti Monitor Samsung T24C300EW má optimální Full HD rozlišení 1920 x 1080 bodů s velmi dobrou odezvou 5ms a je širokoúhlého provedení s poměrem stran 16:9. Skvělého obrazového podání monitor dosahuje díky jasu 250 cd/m2 a mega dynamickému kontrastnímu poměru, díky kterému budou zobrazované barvy skutečně jasné i za denního světla. Monitor se pochlubí i skvělými pozorovacími úhly 170° horizontálně a 160° vertikálně. Monitor má rozměry 569,2 x 428 x 195 mm včetně stojanu.

Výrobce Samsung
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1920x1080
Úhlopříčka
Informace o parametru Úhlopříčka
24 "
HDMI
Informace o parametru HDMI
HDMI
USB port Ano
Odezva
Informace o parametru Odezva
5 ms
Reproduktory
Informace o parametru Reproduktory
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Samsung SyncMaster T24C300EW užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.